[ kockar @ 30.05.2003. 13:21 ] @
Da li netko zna imali neki dobar program koji prognozira sportska dogadanja?Ja sam kupio dva programa ali nisu se pokazala bas nesto.Jedan od njih je footballsymhony,čuo sam za još za četir pogrma a oni su: bookmarkerbreaker.8m.com, pcsoccer sowtvare, escore.com i soccer-stat.net.za koji kažu da je najbolji. A stranice koje se ne naplačuju su:soccervista.com, soccerbot.com, footyforecast.com, betnet.it, tipgol.com, solocalcio.it, germansoccer.net, totomaster.com, betbrain.com, coto.at, hat-trik.com, soccerpredict.club.tip.nl, itd. Ako saznam još nešto napisat ću, a zato mi vi isto pomognite.kad doznate pišite! SRETNO SVIM KLADIONIČARIMA!!!!

[Ovu poruku je menjao kockar dana 11.06.2003. u 23:09 GMT]
[ Mario @ 01.06.2003. 23:47 ] @
Ee, daj posalji to sto si kupio, pa cu da prepravim :) Ionako trebam da napravim nesto takvo za komsiju, a mrzi me da radim ispocetka...
[ MLADENNIKOL @ 03.04.2004. 12:53 ] @
Nudim vrhunski program za fudbalsko klađenje. Gotovo savršen program rađen na bazi fudbalske simulacije koji posjeduje bazu podataka sa svim igračima, rezultatima, i određivanjem tipa i rizika igranja na svaki par. Baza podataka se nekoliko puta sedmično osvežava sa novim podacima.Za detaljne informacije obrati se na e-mail:[email protected]
CENA SOFTWERA 20 evra
[ VRider @ 03.04.2004. 13:06 ] @
I koliko si do sada zaradio kladeci se kako ti taj genijalni software kaze?
[ MLADENNIKOL @ 03.04.2004. 13:25 ] @
Programi za klađenje
[ Free_Sex @ 03.04.2004. 21:41 ] @
Citat:
MLADENNIKOL:
Nudim vrhunski program za fudbalsko klađenje. Gotovo savršen program rađen na bazi fudbalske simulacije koji posjeduje bazu podataka sa svim igračima, rezultatima, i određivanjem tipa i rizika igranja na svaki par. Baza podataka se nekoliko puta sedmično osvežava sa novim podacima.Za detaljne informacije obrati se na e-mail:[email protected]
CENA SOFTWERA 20 evra


Jeli a nije mozda logicno ... da ti program radi kako treba. Ti bi sa njim zaradjivao velike pare ... i sigurno (nebi ni morao) da ga prodajes ?!?
[ VRider @ 03.04.2004. 21:52 ] @
To sam i ja hteo da ga pitam, samo sam prvo hteo da ga uvucem malo dublje u kucine.