[ urosh80 @ 16.12.2006. 11:53 ] @
Kada kompresujem divx film SmartMovie Converter-om sve je ok, dobra slika i prevod su tu.

E sad, nasao sam sajt sa filmovima ali bez naseg prevoda...titl moze da se skine ali kako posle samo njega da ubacim u vec kompresovani film za telefon koji sam skinuo sa net-a. U pitanju je 6630?
[ vivicav @ 18.12.2006. 09:45 ] @
Jedino ti preostaje da pronadjes fajlove sa prevodom pa ponovo provuces vec pripremljen AVI fajl kroz Smart Movie konvertor , s tom razlikom sto ovog puta uvrstis i faj sa prevodom. Pokusaj, ne kosta nista, a mozda uspes. Javi rezultat.
[ dakipro @ 19.12.2006. 08:23 ] @
Nisam probao, ali zar ne bese smart movie moze da ocita prevod ako se nalazi u istom folderu, i zove se isto kao film... Dal sam se ja istripovao, ali probaj ako te ne mrzi...
[ vivicav @ 19.12.2006. 22:44 ] @
Jeste tako ali covek je nasao vec konvertovane filmove pa zeli naknado da "umulja" subtitle u taj .avi fajl. Mislim da mu je ono vec pomenuto jedina alternativa.
[ dakipro @ 20.12.2006. 08:25 ] @
E, ako je tako, onda mora tako. Mada moze i ovako...
Iskreno, ja ih ne bi umuvavao, nego samo kopirao i cepao.
Ali ako se mora, mora se...
[ czarkovic @ 09.08.2007. 09:04 ] @
Negde sam pročitao da ako se prevod filma zalepi na film prilikom konvertovanja da nije baš čitljiv. Bolja solucija je kazu da se prevod samo stavi u isti direktorijum.
[ MmS @ 10.08.2007. 20:47 ] @
Prevod kad se nalepi je izuzetno citljiv, tako je na mom telefonu, a verujem da je tako na svakom.
[ dr.zmaj @ 14.08.2007. 18:44 ] @
Kad se vec prica o SmartMovi-u, ja ga imam na racunaru, ali kad konvertujem recimo neki film ubacuje mi DEMO na svakih recimo 30 sekundi, slika u tom momentu prelazi u crno belu. Gde mogu da skinem program da se resim te bede.
[ milnen @ 19.08.2007. 12:42 ] @
Sto se tice SmartMovie-a, nema potrebe da se nista "umuljava" u film. Ako se titl zove kao film, prikazace se. Ne mogu da se setim, ali kada sam nekada probao, nije radio jedan od ova dva fomata: sub i srt.
Citat:
dr.zmaj: Kad se vec prica o SmartMovi-u, ja ga imam na racunaru, ali kad konvertujem recimo neki film ubacuje mi DEMO na svakih recimo 30 sekundi, slika u tom momentu prelazi u crno belu. Gde mogu da skinem program da se resim te bede.

Full verziju imas na www.lonelycatgames.com.