[ slavkica @ 18.12.2006. 01:11 ] @
Sve radi normalno ali kada idem na restart krene da ga odradi i blokira zapravo ne izvrsi tu komandu.Onda mi jedino preostaje taster reset na kucistu.Gasenje radi OK ali kada treba da odradi restart nece.Plocha je MSI 649 Neo-V,Procesor Intel 2,5GHz.Odradio sam instalaciju novog vindovsa i ne pomaze,update Biosa takodje ne pomaze ima li neko predlog sta bi mogao biti problem.Pozdrav
[ Nenad Vranjanac @ 18.12.2006. 02:48 ] @
da li su instalirani svi drajveri? (chipset, zvucna, lan, grafa, modem?)
[ slavkica @ 18.12.2006. 08:55 ] @
Sve je instalirano
[ ilijag @ 18.12.2006. 14:40 ] @
Reci nam da li računalo javlja ikakvu grešku. Probaj pročešljati event logove možda tako pronađeš, zbog čega neće da odradi restart (Device manager). Pozdrav.
[ slavkica @ 18.12.2006. 16:45 ] @
Nejavlja mi nikakvu gresku kada mu zadam restart krene i blokira i to traje dok god ne uradim reset na tasteru kucista ako ga ostavim ceo dan on ce biti u tom rezimu.Pokusao sam reinstaliranjem windovsa ali i pri instalaciji normalno win trazi restart ali on to ne odradi nego moram ruchno na reset pa tek onda krene u instalaciju windovsa.Kontaktirao sam neke drugare koji se vise od mene razumeju u te stvari kazu da je mozda u pitanju sama matichna plocha.Menjao sam i memoriju ali ista stvar.
[ nelee @ 20.12.2006. 13:04 ] @
Isti problem sa restartom imam na vec dve ploce MSI 649 Neo-V.
Izgleda da su u msi-u nesto zeznuli. Pokusacu ubdate biosa pa cu javiti.
Sa jednom imam i problem da nece da nareze disk, zakuca se kad napuni bafer 9%.
Reinstaliran win i opet isto.
Da tebi reze normalno?
Za restart sam cuo i od kolege.
[ slavkica @ 21.12.2006. 22:49 ] @
Meni sve radi samo restart nece.Definitivno je do ploche sve sam ja odradio i update biosa i novi windovs ali bezuspesno kontaktirao sam neke ljude koji rade samo matichne ploche(servisiraju),rekli su da je moguc kvar u South Bridge Chipu.Ovih dana cu im dati da pokusaju da je servisiraju javljam sta se desava.Pozdrav
[ ProjectLord @ 17.04.2007. 02:21 ] @
Zdravo Slavkice, tek sam se malopre registrovao na ovaj forum i ne mogu da saljem poruke 2 nedelje?!?!?!?!!?! Zato te molim da mi se javis na mail [email protected] da te pitam par stvari za ovu plocu, posto sam je kupio pre neki dan a nisam je jos isprobao, a provalio sam da je jos ljudi imalo iste probleme kao ti.

Ako neko ovo procita pre Slavkice a registrovan je duze od 2 nedelje zamolio bih ga posalje privatnu poruku i mail Slavkici da mi se javi posto je ovo stvarno hitno! Imam jos par dana da vratim plocu bez problema ako mi ne odgovara.

Hvala svima

PozZ