[ Genex 99 @ 31.05.2003. 14:50 ] @
Ja koristim modemsku vezu pa je download u granicama maste!
Jel zna neko gdje se moze kupiti taj CD-ROM?
[ Mrav @ 31.05.2003. 17:04 ] @
Kod nas, nigde! Probaj da nađeš nekoga ko je skinuo (ovom priliko pozivam da se neko ko to ima javi dečku) pa da narežeš, ili ako imaš nekoga sa satelitskom vezom .
[ Reljam @ 31.05.2003. 20:44 ] @
DirectX 9 SDK mozes da skines odavde:

http://www.microsoft.com/downl...cffcb0c2524&displaylang=en

Nije strasno, i ja sam to skidao svojevremeno modem, skines ga za 18 sati (iz nekoliko puta, naravno). Pored svog surfovanja nije to nista ekstremno, ako drzis neki download manager ukljucen, verovatno ces ga skinuti za nedelju dana surfovanja cak i da se ne trudis da drzis ukljucen komp. Takodje mozes da odes kod provajdera da ti ga oni skinu i snime na HD / CD.
[ MIC @ 04.07.2003. 01:17 ] @

Nema nikakve razlike izmegu Direct X 7.0, 8.0 i 9.0 ako nemas i najnoviji
hardwer i softwer.
[ Mrav @ 04.07.2003. 12:44 ] @
Citat:
Nema nikakve razlike izmegu Direct X 7.0, 8.0 i 9.0


Ovo nije u potpunosti tačno, recimo directX 8.0 je bolje organizovan API od sedmice, recimo 3d i 2d deo su integrisani u jedno itd.... (ne radim baš u DX-u pa ne znam detalje). Ono što si verovatno hteo da kažeš je da ako nema odgovarajući hardver neće ni u jednom moći da izvede nešto spektakularno korišćenjem bilo koje od ovih verzija API-ja. (vertex - pixel procesing itd).
[ twister @ 05.07.2003. 01:11 ] @
DirectX9 podrzsava .NEt, tj. moze se koristiti u C# i sl. Prilicno velika razlika, i po meni, dovoljan razlog za nabavku istog. Ukoliko neko iz Beograda ima onu verziju sa MS-ovog sajta od 200+ megabajta, ako nije problem da mi se javi pa da narezem...