[ Admin33 @ 21.12.2006. 14:37 ] @
Procitao sam sav forum o hostingu ali nista ne mogu da zakljucim.
Molim korisnike koji vec duze vreme koriste neki ozbiljan hosting a zadovoljni su sa njim da mi odgovore.
Molim samo one sa zahtevnijim sajtovima.
Pare nisu bitne, samo je vazan kvalitet!

Hvala
[ Djoks @ 29.01.2007. 00:25 ] @
Odskora sam korisnik www.winwebhosting.com hosting provajdera iz USA. Usluge, podrska, opcije i cijene su fantasticne!!! Serveri se nalaze u ThePlanet data centrima, na 8 redudantnih linkova ukupne propusne brzine od 28Gbps... Dalje ne treba komentarisati :)

Ja sam prezadovoljan!!! Uostalom, postoji i 30 dana money back guarantee gdje ce vratiti novac bez ikakvih pitanja ukoliko po bilo kom osnovu nisi zadovoljan.

Recimo za Windows hosting: za razliku od mnogih mnogih mnogih (moram 3 x da kazem jer sam stekao poprilicno iskustvo s' time): pristup serverima baza dozvoljavaju i reklamiraju remotely, konstantno update-uju MS AJAX for .NET (cak i CP-om), a sve to u kombinaciji sa PLESK-om gdje mozes birati verziju .NET-a ili PHP-a (i application server i baza su verzije 5+) na svakom direktorijumu aplikacije ponaosob. IIS application pool, garantovan procesorski kapacitet, zatim brojne druge pogodnosti i za Windows i za Linux servere... sve to za cca 35 EUR godisnje...