[ bs buda @ 21.12.2006. 20:34 ] @
Interesuje me dali se na običnom pc-u može instalirati program za pc kasu, i šta je još
potrebno i da se na isti priključi štampač za račune, kao i bar kod čitač i fioka. Interesuje me sve ovo
u paketu koliko bi koštalo. [email protected]
[ bakara @ 22.12.2006. 00:38 ] @
Pa ne moze, bar ne tako kako si zamislio...
Da bi bio fiskalna kasa potreban ti je fiskalni modul, mada pc moze da se koristi kao kasa ali uz fiskalni stampac i fiskalnu kasu.
U glavnom ako si hteo nesto da ustedis...ne moze PC kao fiskalna kasa je skuplje od obicne fiskalne kase...
[ bs buda @ 22.12.2006. 09:35 ] @
Znam da je potreban fiskalni modul, imam softver u windovsu za PC kasu. Suština mog pitanja je dali je
sve ovo moguće uraditi, a da funkcioniše kao PC kasa i koliko bi okvirno koštalo. hvala
[email protected]
[ bakara @ 22.12.2006. 12:10 ] @
Moguce je, ali ti opet treba fiskalna kasa, ne mozes ugraditi fiskalni model u komp (bar ja ne znam da moze).
Znaci kasa (intracom ima opciju PC kasa...oko 160e), komp (imas) i fiskalni printer (ne znam koliko kosta), naravno nece moci sa obicnim printerom
[ bs buda @ 23.12.2006. 09:28 ] @
BAKARA hvala na svemu......
Pozdrav... bs buda.
[ Fuzz @ 23.12.2006. 10:37 ] @
Najbolje ti je da kupis fiskalni stampac i program koji radi sa istim. Idealno, program razvijes sam...
[ bakara @ 23.12.2006. 11:04 ] @
Citat:
bs buda: BAKARA hvala na svemu......
Pozdrav... bs buda.

Nema na cemu, ako negde bude zapelo, pitaj...
[ niksav @ 07.02.2007. 16:15 ] @
Zdravo,

Ako niste nasli adekvatno resenje do sada, mozda ce nas program KasaF, koji podrzava odredjeni broj fiskalnih uredjaja, biti pravo resenje za vase potrebe. Pogledajte www.logik.co.yu/kasa.htm

Pozdrav,
Nikola Savic
Logik d.o.o. Nis - www.logik.co.yu