[ IceThunder @ 22.12.2006. 13:42 ] @
Vidim da jos ljudi pored mene ima problema sa mts sms-om pa reakoh da vidim sta ostatak misli o problemu koji se desava kod mene posto je ocigledno da od korisnickog servisa nema bas i neke vajde.Problem se sastoji od sledeceg:

Pre 20 dana otrilike pokusao sam da posaljem sms,na telefonu uredno dobijem da je poruka poslata i takodje stigne mi izvestaj da je poruku druga strana primila,ali to se nedesi,a kredit mi skinut.Rekoh mozda je trenutni bug nema veze sutra dan probam isto,samo na drugi broj ali se isti princip ponovi,poslato,izvestaj da je stiglo a poruka nestigne.To vec traje 20 dana sa identicnim sledom dogadjaja.Cuo sam se sa ljudim is mts-a i prvi put mi je devojka rekla da posle provere kod njih na sistemu je sve u redu(kako je u redu kada taj isti sistem primi poruku ali je neprosledi)i da probam da resetujem telefon,proverim servisni centar i slicno sto je totalna glupost jer na tom istom telefonu sam salo poruke sa iste kartice i sve je bilo ok)Na tu moju konstataciju receno mi je da odem do korsinickog servisa gde su se i sami uverili da je sa telefon i podesavanja sve ok,da bi danas dobio odgovor da su oni izvrsili proveru i da je kod njih sve ok i da ja uzmem i zamenim karticu sto je po meni opet malo nelogicno iz sledecih razloga:

1.Ako ja poruku posalje,dobijem odgovor od sistema da je poruka poslata,i da je stigla a sistem je ne prosledi na konacnu adresu onda kako mozes problem da bude u kartici?

2.Kakve veze ima sim kartica sa prijemom i slanjem poruka,sistem je zaduzen za prosledjivanje poruka a ne sim karitca?

P.S. Da napomenem da meni na taj broj uredno stizu poruke sa ostalih brojeva
[ ipacid @ 01.03.2007. 15:59 ] @
Ja sam imao potpuno identican problem, zvao sam korisnicku podrsku i dobio isti odgovor kao i ti.
Na kraju je ipak problem bio do mene. U Message Type umesto Text ja sam promenio na Fax. Proveri to u podesavanjima poruka, sigurno je to.
[ Nixxyy @ 21.04.2007. 12:28 ] @
Jeste, to se i meni desilo..