[ ALGHEN @ 24.12.2006. 11:23 ] @
Izgleda da imam problem sa sesijom u ASP.NET-u. I to se desava kada obrisem direktorijum iz aplikacije.

Bez problema se folder obrise, samo sto me vrati na Default.aspx i odjednom ne postoje registrovane sesije.
Logujem se na Access bazu i registrujem SESSION["LoggedIn"] nakon prijave. Kada obrisem folder, vraca me na prvu stranu kao da nisam ulogovan.

Da li neko zna zasto se ovo desava?

Malko me zbunilo, moram priznati, ne znam gde da pokusam da sredim ovo... :)
Pokusao sam da postavim novu aspx stranicu, na njoj da obrisem folder, i da postavim Session["LoggedIn"]=true, ali ni to ne pomaze...

[Ovu poruku je menjao ALGHEN dana 25.12.2006. u 12:04 GMT+1]
[ Solution @ 30.12.2006. 18:56 ] @
Koji tip autentikacije koristis i na koji nacin? Najbolje ti je da koristis Forms gde ti .NET obavlja najveci deo posla.
[ Fedya @ 03.01.2007. 15:24 ] @
Na osnovu toga sto je napisao da koristi SESSION["LoggedIn"] pretpostavljam da koristi "improvizovan" nacin autentifikacije korisnika, i verujem da problem uopste nema veze sa brisanje foldera vec sa nacinom na koji se vrsi redirekcija na default stranicu. Pretpostavljam da se u tom trenutku prosedjuje novi session id, tj. otvara u novom prozoru, radi redirekciju iz javascripta ili nesto slicno.

@ALGHEN: Okaci kod za redirekciju na default stranicu posle brisanja foldera.