[ bukovski @ 24.12.2006. 19:49 ] @
znaci sramota :

Postovani/a


U prilici sam da Vam ponudim E mail adresar na CD-u sa bazom od preko 100.000 e mail adresa sa prostora Srbije
i program (Bulk e mail sender) za efikasno slanje slanje e mail poruka.
Od 100.000 e mail adresa 35.000 su mejlovi pravnih a 65.000 fizickih lica.
Adrese su azurirane u bazu sa preko 300 najposecenijih domacih sajtova i predstavljaju kvalitetan izvor podataka za efikasnu reklamu usluga koje nudite.
Sve adrese su u txt fajlu tako da imate neogranicenu mogucnost slanja poruka,dodavanja novih adresa i brisanje onih koje Vam ne odgovaraju.
Poruke mozete slati u razlicitim formatim pa i html,zavisno od kreativne ideje kojom zelite da se obratite Vasim potencijalnim klijentima.
Program koji dobijate je jako efikasan tako da u kratkom roku mozete obavestiti ogroman broj ljudi o onome cime se bavite ili o proizvodima koje nudite.
Program se zove Bulk e mail sender.Rec je o komercijalnom programu za slanje mejlova.Brzina slanja zavisi od vase veze sa internetom.Brzina za modemski pristup od 56 Kbps je 6000 do 8000 mejlova na sat.
Prednost programa i adresara je u tome sto mozete izreklamirati Vas posao,uslugu itd za kratko vreme i sa malo troskova na krug od minimum 40.000 ljudi.
Potrebno je da postujete pravila antispam propisa dakle da ljudima omogucite odjavu sa Vase reklamne liste preko odgovarajuceg mejla na koji cete prikupljati adrese onih koji vise ne zele da primaju Vase mejlove.
Adresar sadrzi 146.000 mejlova,bez odredbe imena i prezimena vlasnika mejlova i po poslednjoj proveri od pre dva dana aktivnih mejlova je 108.000
Cena ovog E mail adresara je 1500 dinara .
U tu cenu su uracunati PTT troskovi slanja paketa.
Ukoliko zelite da porucite ponudjeni paket potrebno je da na e mail <obrisao_aleksandar>@yahoo.com posaljete ime,prezime i adresu i paket ce biti kod Vas u roku od 48 sati.

Detaljnije informacije mozete dobiti na e mail <obrisao_aleksandar>@yahoo.com

S postovanjem
Radmila R**** -IDIOT !!!
............................
P.S.Ovo nije SPAM.Ovu poruku cete dobiti samo jednom.
Vasa e mail adresa se ne nalazi u adresaru.

jeste ne nalazi se kako da ne :) ajmo sad kako protiv ovakvih ljudi ?

[Ovu poruku je menjao aleksandaraleksandar dana 26.12.2006. u 18:44 GMT+1]
[ Jbyn4e @ 25.12.2006. 08:49 ] @
Alo bukovski lepo je pisano u temi "lako protiv spama" - http://www.elitesecurity.org/t...-oglasavanju-lako-protiv-spama

Lepo doticnu radmilu obavestis da krsi zakon i pokazes joj kolike su kazne. Obicno ih to otrezni. Ako ne? Ima li neko vec iskustava da neko nije prestao sa tim aktivnostima?
[ Fuzz @ 25.12.2006. 09:14 ] @
Narucuj diskove i onda odbij da ih primis.
[ Tyler Durden @ 25.12.2006. 10:06 ] @
Ja sam dobio vec nekoliko ovih mailova. Svi su posalati preko Blueisp provajdera a primjetio sam jos nekoliko SPAM mailova odatle i cini mi se da niko ne reaguje na mailove poslate na abuse.
[ Fuzz @ 25.12.2006. 11:12 ] @
Zasto me to ne cudi...
[ chris84 @ 05.01.2007. 13:53 ] @
mogu li vas da zamolim da mi posaljite taj spam?
da vidim sa svom advokatom sta mozemo protiv ovakvih koji gaze u privatnost u
cyber space-u.
ako postoji drumska, stecajna, carinska i . . . ostala mafija.
ovo je samo zacetak trgovine ljudima!

STOP TRAFFIKINGU !!

chris
[ id.. @ 31.01.2007. 22:14 ] @
Citat:
Fuzz: Narucuj diskove i onda odbij da ih primis.


he he ja cu da isprobam ovu fenomenalnu ideju sa par "spam" adresa