[ Sabies24 @ 25.12.2006. 13:35 ] @
molim za pomoc ponovo:)

e ovako imam dosta adresa u messengeru koje vise odavno ne koristim i htjela sam ih izbrisati. Medjutim kad ih izbrisem sa glavnog prozora - i istovremeno blokiram njih tu vise nema ali kad odem u Tools/Option/Privacy tu ih opet vidim u block i nemam mogucnost da ih izbrisem ( ne dozvoljava delete kada kliknem desnim klikom).
Zapravo neke kontakte sam uspjela da izbrisem, vjerovatno one s kojim se nisam gotovo nikad ni dopisivala ali vecina ne moze.
Dozvoljeno mi je samo prebacivanje iz allow u block.
Meni je neophodno da ih potpuno izbrisem da se ne vidi da sam se ikad s njima dopidivala pa ako mi neko moze reci kako da to ucinim bila bi veoma zahvalna.


Pozdrav
[ Nenad Vranjanac @ 25.12.2006. 13:59 ] @
koji tacno messenger koristis? windows, msn, win live ili nesto cetvrto?
[ Sabies24 @ 26.12.2006. 08:00 ] @
izvinjavam se sto nisam odmah napisala- koristim msn messenger
[ Nenad Vranjanac @ 27.12.2006. 13:40 ] @
tek sad vidim da si u pravu. i kod mene par komada ne moze da se ukloni. izgleda da sam ja dosad imao "srece" da naidjem samo na ove sto mogu da se obrisu.
probacu danas pa ako napravim nesto napisacu.


edit: evo kako smo uspeli- drug je izbrisao mene i ja njega.
kad brises, pojavi se prozorcic, prva opcija (also block) NIJE obelezena, a druga (delete from my contacts) JESTE.
nakon toga ostao je kontakt pod privacy, i nije mogao da se obrise. ali popodne kad smo ponovo ulogovali moglo je da se obrise (tj. "odsivilo" se delete)

[Ovu poruku je menjao Nenad Vranjanac dana 27.12.2006. u 18:50 GMT+1]
[ Sabies24 @ 28.12.2006. 08:56 ] @
Meni su sve to neki staru kontakti i stvarno ne mogu znati da li su oni mene izbrisali takođe.
A pokusavam vec mjesec dana i nista nikad ne dozvoljava opciju delete.
Ako iko skonta molim da me obavjestite
[ Nenad Vranjanac @ 28.12.2006. 11:52 ] @
evo sad definitivno odgovora: za to nema resenja.

tu listu azurira microsoftov server, i definitivno i ta druga osoba treba da obrise tebe.
pa ti ili pisi tim osobama da te obrisu, ili pisi microsoftu mail sa molbom da ti resetuju nalog ili sta vec.