[ peterbra @ 08.01.2007. 19:33 ] @
Relativno sam nov na ovom forumu, pa mi oprpstite ako ponavljam pitanje:
Gde mogu da nadjem kvalitetne clipartove za corel. Ja vec imam neku bazu od par stotina, ali to je malo, pa me zanima ako neko ima neki sajt gde to moze da se skine ili ako ima pa da posalje na mail...

Inace pre neki dan sam upgrade-ovao 12 u X3 iliti 13 i imam par vrlo pozitivnih utisaka prvenstveno na crop funkciju i resenje za pregledanje/odabir fontova gde se odmah otvara preview i za bold/italic varijantu (ako postoji, naravno).

Ne svidja mi se "bug" na koji sam naleteo kada sam (cisto iz radoznalosti) podesio workspace da bude ms_office_corel izgled, i sve je "kao" ok do trenutka kada se ide na print preview, i tada samo "prsne" ceo Corel i zatvori se bez toga da sacuva fajl, pa cak se ni recovery manager, sa kojim sam imao mnogo dobrih iskustava u 12-tici, nije otvorio.... Sa default Corel X3 workspace-om ide sve OK... svaka cast momcima iz Corela !

To je za sada.... ali posto oko radim uglavnom u Corelu, verovatno ce isplivati jos neki bug, pa cu poslati post, a nadam se da ce to uraditi i ostali ljudi sa ovog foruma

Inace, ako nesto zatreba tu sam i da pomognem i da dam savet, ako mogu.

POZDRAV !