[ GAGE @ 12.01.2007. 20:48 ] @
Kupio sam MS Industrial MP404 Player od 1GB i hocu postaviti pitanje do svih onih koji imaju taj player
zasto ne mogu listati fajlove u njemu.Kad pustim neku pjesmu i hocu da odaberem sledecu ja moram da listam jednu po jednu jer nikako ne mogu da nadjem listu mp3ojke koje sam ubacio u player,jedino kad udjem u MUSIC i pritisnem MENU pojavljuje se:
*Local Folder
*Delete File
*Exit
kad udjes u *Local Folder pojavljuju se samo folderi a u folderima nema nista,isto kao da su prazni jedino kad udjes u
*Delete File pojavljuju se mp3ojke da bi mogao da odaberes koju da izbrises.Interesuje me dali je to isto i kod vas ili se radi za neku fabricku manu.

I drugo: dali poddrzava wmv ,ja sam probao ali ne ide i ako neko zna gde ima firmware update za ovaj model da mi kaze gde da ga nadjem

Hvala

[Ovu poruku je menjao GAGE dana 12.01.2007. u 22:05 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao GAGE dana 13.01.2007. u 00:49 GMT+1]
[ Backy @ 13.01.2007. 01:48 ] @
kad uđeš u local folder i odabereš folder koji hoćeš, umeto da pritisneš menu, pritisni play... počeće da sviraju pesme iz tog foldera... jedino tako može

za wmv nisam siguran, ali ne bi trebalo da može (kod mene na blueberry cat ne može)
[ kali.sandra @ 27.09.2007. 00:41 ] @
Imam isti problem!!! Ima li ko odgovor?
[ damirh @ 15.10.2007. 13:19 ] @
Ja se vec odavno patim sa tim...kontam da je menjanje firmware-a jedino resenje ali nekako sam se vec navikao da slusam redom ili koristim random :))) za te pare, srecan sam sto uopste radi, a da ne pominjem da baterija traje zadivljujuce dugo :)