[ Srki__ @ 13.01.2007. 17:12 ] @
jel zna neko gde win chuva smajlije, jer nakupim ih i svaki put kad reinstal win moram o5
unapred hvala
[ Milan Gligorijevic @ 13.01.2007. 19:11 ] @
Pojasni malo pitanje.
Na koje smajlije misliš? Gde i za šta ih koristiš?
...
[ Srki__ @ 14.01.2007. 22:35 ] @
pa gifovi koji se ubace u win live messenger
gde ih windows chuva?
[ downer @ 14.01.2007. 23:34 ] @
Code:
c:\Documents and Settings\demolish\Application Data\Microsoft\MSN Messenger



s tim da je ovo 'demolish' moj username.

folder je skriven.


poz.




[ Srki__ @ 15.01.2007. 13:12 ] @
postoji folder, ali nema nista
ovo nije MSN Messenger, nego Windows live Messenger, verovatno ima razlike
[ downer @ 15.01.2007. 17:11 ] @
Imas unutra foldere sa brojevima, valjda je svaki broj za buddy-a sa kontakt liste, a u tim folderima se nalaze Custom Emoticons.

Pricam napamet, posto sam na poslu gde nemam messenger, ali sinoc kod kuce sam proverio. I ja koristim Windows Live.


Pozdrav.
[ Nenad Vranjanac @ 17.01.2007. 16:14 ] @
msn 8 i jeste u stvari win live messenger. a slicice su sacuvane, ali u vidu nekih datoteka, ne kao gifovi.
[ Srki__ @ 20.01.2007. 21:55 ] @
da, tako da ne znam sta je sta, ali ako ih sve sacuvam necu pogresiti

jos nesto, jel zna neko kako mogu da ubacim neki gif, a da nije mali
svaki put kad sam isao na create, on napravi jako mali gif ni ne vidi se sta je
[ Starshine @ 10.02.2007. 02:57 ] @
Jeste da ih cuva sa *.dat ekstenzijom, no sad kad ste vec uspeli da "iskopate" gde ih smesta nece vam ni ostalo biti problem Samo preimenujete ekstenziju u *.jpg ili *.gif, skakutace i sa jednom i sa drugom, ne brinite Da ne biste gubili vreme i preimenovali jedno po jedno, najbolje bi bilo da koristite TotalCommander koji ima opciju pod: Files - Multi-Rename Tool - na mestu za ekstenziju upisete "jpg", bez navodnika naravno - START i gotova stvar
Pozdrav!

P.S. Postoje i neki programi u tu svrhu, npr. MSN Backup, mada ne znam koliko su sigurni.
Ovo je jeste onako, pesacki, ali je sigurno. Ponekad su najjednostavnija resanja ona prava
[ darence @ 29.04.2007. 20:21 ] @
A pod kojim uslovima moze da se iskoristi opcija pin za smajlije koje ja ubacim? Izgleda da moze samo za ove koji su vec ubaceni