[ NightHawk @ 13.01.2007. 21:38 ] @
Imam Sony Vegas 7 i primetio sam opciju Preview Devices gde stoji da mogu da koristim 2 ekrana pri radu u Vegas-u.
Imam 2 monitora, jedan prikljuchen na DVI-I a drugi na klasichan VGA.
Ali izgleda da Vegas "ne vidi" drugi monitor, dok u Windowsu sve radi ok kad hocu clone view.
Googlao sam ali nishta nisam mogao da nadjem.
Ako neshto znachi monitor prikljuchen na DVI-I je 19" (WideScreen - 16:9) a drugi je 15" (isto WideScreen)
[ Misa_exclusive @ 13.01.2007. 23:15 ] @
Pokusaj sa ovim plug in-om koji sam okačio.
http://rapidshare.com/files/11585890/tvout_-_VEGAS.zip.html
Plug in aktiviraj: Tools/Video/Video output FX... i izaberete instalirani plug in.
[ NightHawk @ 14.01.2007. 01:07 ] @
Nije pomoglo
Problem je shto nije tv out u pitanju.
[ dgrudic4 @ 27.02.2007. 21:22 ] @
Ideš na preferences-preview device-device i onda staviš na windows secondary display - ok.
pa klik na preview on external monitor
[ Audio @ 14.03.2007. 08:30 ] @
"Ideš na preferences-preview device-device i onda staviš na windows secondary display - ok.
pa klik na preview on external monitor "

ali pre toga moras prvo u Display Properties-u da cekiras da ti 2 monitor bude Extend my Windows desktop onto this monitor. Tek kada to uradis pokrenes Vegas i bice sve OK. Mada, ne zaboravi da ce ti verovatno seckati slika pa ces malo morati da skrnavis kvalitet preview-a.Doduse, ne znam kakva ti je graficka, mozda ce i moci da "gura". Javi sta si uradio. Pozdrav.
[ LalePA @ 16.03.2007. 16:01 ] @
Citat:
Misa_exclusive: Pokusaj sa ovim plug in-om koji sam okačio.
http://rapidshare.com/files/11585890/tvout_-_VEGAS.zip.html
Plug in aktiviraj: Tools/Video/Video output FX... i izaberete instalirani plug in.


Ja bih hteo preview na tv out, ali na ovom linku nema ništa, kaže da sam prekoračio limit besplatnog downloada ili već šta... neki drugi link za ovaj plugin? Vegas 7.0 je u pitanju... Ako može uz to i neko objašnjenje kako se koristi taj plugin i kako podešava da radi preko tv out...
[ Audio @ 19.03.2007. 20:47 ] @
Ma kakvi plug-inovi.!!! Ne treba ti to covece !!! Sam Vegas nudi tu mogucnost.Ja pravim spotove pomocu Vegas 7 i na TV-u imam preview.Bas ono sto ti trazis.Sve ti je objasnjeno.
[ NightHawk @ 24.03.2007. 11:57 ] @
Ajde robacu to sa extend desktop :D
samo josh da nadjem vreme kad mogu to da uradim :D
[ agw.mile @ 27.03.2007. 07:45 ] @
Kod mene sve funkcionise bez greske. Kartica ima analogni i DVI izlaz. Sa adapterom koristim dva razlicita analogna monitora