[ BBS @ 15.01.2007. 02:32 ] @
Pri pokusaju da prebacim muziku sa racunara (Win) na telefon pomocu USB dobijam informaciju da format nije podrzan?
Zna li neko u cemu je problem?
[ ivdzabg @ 19.01.2007. 10:21 ] @
e a kako si prikljucio mob. na komp, jel ti trebao cd. posto ja nisam dobio cd a nece bez cd-a.
[ plava_motorola @ 19.01.2007. 16:53 ] @
Citat:
ivdzabg: e a kako si prikljucio mob. na komp, jel ti trebao cd. posto ja nisam dobio cd a nece bez cd-a.

Trebati CD jer se na njemu nalaze drajveri i Samsung PC Studio 3.
Mozes da skines sa www.samsungmobile.com
[ BBS @ 20.01.2007. 21:00 ] @
Priljucio pomocu USB instalirao Samsung PC Studio 3 kao i drajver, koji su dosli uz telefon zatim skinuo sveziju varijantu Samsung PC Studio 3.1.1 ali ne sljaka
[ LakiKG @ 21.01.2007. 22:52 ] @
mrzi me da sada kacim tel. ali bi trebalo da levo imas dva dela, gore tel, dole komp.
u delu za tel. imas folder za muziku (mp3) i za zvuke (waw i sl)
u slucaju da imas vise foldera u delu za muziku otvori padajucu listu.
prebacis se u deo za komp i nadjes folder gde ti je muzika, sadrzaj bi trebalo da ti se pojavi u desnom delu i samo odatle prevuces pesmu u deo za tel. (levo - gore - muzika)

Ovo je otprilike to, sad mozda nije najlepse objasnjeno, posto me to nije zezalo pa nisam nesto ni obracao paznju na detalje. A mp3 sam smanjio na 96kbs, u tel nema razlike u slusanju, a dobijes vise mesta.

Pozz.
[ BBS @ 26.01.2007. 22:03 ] @
Hvala na pomoci, funkcionise samo je malo lose reseno
Inace cime uredjujes (vrsis promenu kompresije) mp3
[ LakiKG @ 27.01.2007. 17:08 ] @
Nasao sam program Audio MP3 Editor. Jednostavan je za rad, mada svi programi za obradu zvuka to zavrsavaju. A svaki program za grebovanje muzike moze da podesi kvalitet MP3 pesme koju grebujes.

Da nisi saznao negde da li ima neka fora za ubacivanje igrica preko kompa?
[ BBS @ 27.01.2007. 22:03 ] @
Da li je program free?

Sto se igrica tice nisam upoznat ali mislim da svaku java igricu moze da ubacis
[ LakiKG @ 28.01.2007. 19:40 ] @
shareware
Jar fajlove nemas gde da ubacis. Ne prikazuje folder na telefonu u kome se nalaze igrice. Ili mozda gresim u necemu???
[ BBS @ 31.01.2007. 17:20 ] @
Iskreno nije mi poznato gde se nalazi folder sa igricama 9nisam ga ni trazio) ali znam da sve sto se skida ubazuje tamo gde se nalazi muzika, slike isl. Mini Operu koju sam skinu i koja sljaka bozanstveno smestio je tamo bez mogucnosti prebacivanja
[ LakiKG @ 31.01.2007. 18:07 ] @
Nisam se lepo izrazio.
Kad skidas sa telefona sve aplikacije i igre ubacuje u folder Igre, ali se taj folder ne vidi kad povezes telefon sa kompom. Znaci jos nisam pronasao mogucnost da udacim java igrice koje imam u kompu.

Da li te zeza GPRS? Meni radi strasno kilavo. Koja su ti podesavanja?
[ nisam_novi @ 25.02.2007. 21:40 ] @
Pozdrav. Imam jedno pitanjce? KAKO prebaciti kontakte sa telefona nokia 3660 ( ne kartice ) na samsung Z 400? Imal iko ideju.Imam "blank" Z400, a "full" nokia 3660 sa kontaktima.Hvala unaprijed i pozdrav
[ BBS @ 26.02.2007. 00:59 ] @
@LakiKG

Standardna koja dobijas od operatera nekad sljaka nekad ne jos gora je situacija sa 3G

@nisam_novi
Pomocu stapa i kanapa prebaci sa telefona na karticu a potom na samsung
[ milemile @ 09.03.2007. 12:42 ] @
Da li neko zna kako preko USB da prebacim kontakte (tel. imenik) na PC, imam samsung studio 3 koji sam dobio sa mobilnim i kada sve
instaliram nije aktivna ikonica: Menage contacts more, Menage messages i Compose multimedia messages.
Ako neko moze da pomogne oko ovoga jer imam dosta brojeva da bih kucao rucna a i nedaj Boze da se nesto sprcka nemam sacuvano nista.
Unapred hvala !!!
[ bigguy @ 12.03.2007. 20:32 ] @
@milemile
i mene jako interesuje prebacivanje kontakata sa telefona na komp, kako to izvesti... koliko sam video pise da z400 navodno ne podrzava taj deo programa, ali navodno kontakte mozes da sinhronizujes sa M$ Outlook-m ili outlook express-om sto mi ne pada na pamet da radim jer prvi program nisam nikada koristio niti hocu a drugi sam izbacio iz upotrebe odmah nakon malo boljeg upoznavanja sa funkcionisanjem kompjutera... ako ima neko ko zna kako prebaciti kontakte na komp bez outlook-a bilo bi lepo od njega da nam objasni
[ milemile @ 14.03.2007. 20:53 ] @
Zaista jos nisam nasao nista u vezi sa prebacivanjem sa mob. na kompijuter, a izgleda da necemo skoro ni saznati jer jos mali broj ljudi poseduje taj telefon !
[ din0 @ 03.05.2007. 12:53 ] @
Mozeli li neko poslati drajvere za Z400 za USB jer nesto ne ide sa skidanjem sa sajta..nema sanse da se registrujem..pokusavam skoro sat vremena...ali nista