[ Edgar @ 17.01.2007. 00:18 ] @
Hteo bih da downloadujem gmail inbox na hdd. Instalirao sam bat 3.0 jer, kažu, on jedini skida attachmente u poseban folder. Uradio sam sve kao na ovom prikazu:
http://www.raymond.cc/blog/arc...-through-the-bat-email-client/
i enejblovao pop na gmailu, ali kada pritisnem F2, ili kliknem na get new mail, ništa se ne dešava. Gde može biti greška?
[ Jbyn4e @ 17.01.2007. 08:11 ] @
Da li si stavio port 995? Proveri, to obicno ljudi zaborave. Dakle, ako koristis isti setup kao sto je na linku koji si ostavio, trebalo bi da je ok.
Drugo, bat ti dole pravi log - uvek napise sto nije uspeo da dovuce mailove, ako ne napise nista - pa nisi imao (novih) mailova....
[ Edgar @ 17.01.2007. 11:59 ] @
Sve sam naštelovao, i portove, sve kao na onom uputstvu. Ne prijavljuje nikakav log, nikakav error, ne traži mi čak ni da ponovim lozinku. Kao da je mrtav. A pun mi je gmail inbox (98%) i stalno stižu neke nove poruke...
[ Jbyn4e @ 18.01.2007. 08:39 ] @
Nemoguce da ne napise nista u donjem delu kad dovlaci mail - ili napise no new messages ili connection refused ili nesto trece...
Znaci skroz dole, izgleda kao drop down meni i kad klikens otovri se na gore...

Btw. da li si
Citat:

Did you click ‘Save Changes’ after enabling POP in Gmail?

sto pise na onom sajtu gde si video podesavanja?
Dakle, to, pa podesis pop.gmail.com, username stavis [email protected] (ne samo svojuser), stavis da bude connection secure to dedicated port (995), ukucas svoj password kad pritisnes f2, i to bi moralo da radi (ako si enable-ovao pop pristup).
[ Edgar @ 19.01.2007. 01:11 ] @
E, zahvaljujem na pomoći. Stvarno sam zaboravio na ono [email protected], ukucao sam samo username. ali nije bila stvar u tome. Reinstalirao sam tu 3.0 verziju i instalirao 2.0, uradio sve i sada radi. Izgleda da ona prva verzija nije radila...