[ Pistol4 @ 20.01.2007. 15:11 ] @
Zanima me procedura koriscenja visa Virtuon kartice prilikom online kladjenja ili kockanja.prilikom odlaska na neki od ovih online sajtova ili kazina, nigde se ne nudi ova kartica kao mogucnost placanja ili podizanja novca(u slucaju dobitka).Putem ovog foruma sam bio obavesten da je moguce koristiti ovu karticu i u te svrhe(gamebookers.com), ali me zanima nacin registracije ove kartice,tj.nigde je ne mogu izabrati kao nacin da ostavim depozit(postoje uobicajene VISA, VISA ELECTRON, SOLO, SWITCH, DELTA and EURO/MASTER CARD).Tu se nude i opcije poput :
Bank transfer
moneybookers.com
NETeller
WebMoney
Click2Pay

pa me zanima da li je potrebno da otvorim jos neki racun ili ne.Ako je potrebno onda Vas pitam kako?, ako ne ,onda opet kako? HVALA
[ kebic @ 20.01.2007. 15:34 ] @
Kao opciju za placanje treba da izaberes VISA i da platis sta zelis jer virtuon jeste viza kartica za online placanja.
[ Pistol4 @ 20.01.2007. 15:39 ] @
Da to sam i uradio ,ali nisu prihvatili, i poslali su mi mail za zahtevom da im posaljem kopije dokumenata,da sam zaista vlasnik date kartice...
[ kebic @ 20.01.2007. 20:19 ] @
Mi ti druze spadamo u rizicne zemlje pa ti mozda zato traze potvrdu identiteta ali to je samo na nekim sajtovima ja nisam imao problem sa tim do sad.

Pozz
[ Mart 2006 @ 20.01.2007. 22:08 ] @
Kladim se dosta na gamebookers.com registracija prosla bez ikakvih problema takodje i depozit sa visa virtuon kartice na svoj racun gde sam poslao prednju i zadnju stranu kartice, i dokument kojim potvrdjujem da sam ja vlasnik kartice u mom slucaju sam slao pasos, dok sam kod moneybookers.com morao isto da posaljem kopiju kartice i pasos. To je samo potrebno pri prvom depozitu novca, posle sve ide super.



[ Pistol4 @ 21.01.2007. 16:41 ] @
HVALA na odgovoru,probacu ovih dana cim skeniram dokumenta....