[ dohc @ 22.01.2007. 08:56 ] @
Pozdrav,

Imam jedan problem sa proxy-ima...
Situacija je sljedeca:
Zivim u zemlji A a treba mi IP adresa od zemlje B.
Imam listu highly anonimus proxy-ja i uzmem jednu adresu od njih(iz zemlje koju ja trebam) i postavim to u svom browseru (i u IE 7 i u mozili).

Kad su sve postavke gotove odem na sajt zaprovjeru IP adrese i za provjeru forwardane IP adrese, sto se tice moje prave IP adrese nje vise nema i on uspjesno promjeni adresu, ali je problem u tome sto mi skroz mjenja lokacije i IP adrese kad god stsnem refresh, sad je u Njemackoj, pa malo u Peru-u, pa u pitaj boga gdje... U biti to je moj problem, meni treba neka vrsta staticne ip adrese iz te zemlje B a kako god probam i sa kojim god drugim proxy-jem uvjek isto...

P.S. Imam isto instaliran I ProxyWay Extra program, koji je odlican, samo sto mi se isto dogadja kad se spajam preko njega...

bilo kakve sugestije i pomoc su dobro dosle,
Hvala
[ Milos Dedijer @ 24.01.2007. 13:59 ] @
pa svaki od tih programa ima opciju da automatski menja proxy-je... samo je iskljuci i postavi proxy koji ti odgovara. :|
[ dohc @ 24.01.2007. 14:12 ] @
Citat:
[Ded4]: pa svaki od tih programa ima opciju da automatski menja proxy-je... samo je iskljuci i postavi proxy koji ti odgovara. :|



U prvom postu sam napisao da sam prvo radio bez softwarea tj, sve sam napravio u IE7 i u mozili i to samo sa jednim jedinim proxy-ijem....

kasnije sam probao sa softwerom, i stavio sam samo jedan proxy tako da nije mogao da svicha izmedju vise njih posto je samo jedan u igri....

Cini mi se kao da na tome serveru/proxy-u na kjoji se spajam postoji jos neka lista proxy-ja koje on onda na serveru switch-a???