[ fade @ 22.01.2007. 12:25 ] @
Dakle , ovako los shell nisam sreo nigde ,al nigde , ima gcc ,al kada hoce koristim neradi , tako je i sa svim ostalim , bukvalno , dobro je da arhiver radi ok , fedora core 2 , kernel dunno koji je , 2.6.x neki noviji , i ovaj , nemoz poterati bnc nikako , imao sam lose ,al sad nemogu nadjem taj precompiled bnc , svi sto sam nasao su isti , i imaju neki bug , probao na kucnoj masini , tako da zna li neko kako se uopste pravi precompiled il sta?
[ mulaz @ 22.01.2007. 12:40 ] @
kompajlaj kod kuce i prebaci na shell
amm ako imas gde da namestas (u ./configure) namesti da e statican build, a ako nema, mozes Makefile malo da prepravis da ti uradi static build, i onda samo binary prebacis na shell
[ fade @ 01.02.2007. 07:01 ] @
maa probao sam sve , onda sam se setio nekog precompiled static , osiromasenog ,ali radi posao , i tek onda skontao da zlata vredi , nasao sam ga posle nekih 4 sata , radi na bukvalno svakom shellu , dok ostali nisu hteli , sve radi ok. Moze bukvalno svugde da se potera bez problema , kada se pokrene , pokrece se kao neki deseti proces , tako da svi pomisle da je neki sys proces... dobar za tudje masine :)