[ nnvlahovic @ 22.01.2007. 13:02 ] @
Cao svima,

Molim vas, imam jedan problem sa kojim se zlopatim vec duze vreme. Imam PowerPc sa HDD-om od 160GB. Hard mi je podeljen u 2 particije. Na jednoj WinXP a na drugoj Mac OS X. Da li mi mozete reci kako da potpuno izbrisem Mac particiju i posle da napravim novu? To hocu da uradim zato sto imam samo 30GB rezervisano za Windows a treba mi mnogo vise. Podelio bi hard na pola pola otprilike ili cak 70% za Win. Hvala unapred mnogo!
Pozdrav svima!
[ madamov @ 22.01.2007. 16:30 ] @
Da ostavimo po strani pitanje kako to da imaš PowerPC sa posebno particijom za Windows XP kada ista ne može da butuje Windows, pa da te pitam da li misliš na promenu veličine particije bez reformatiranja diska?

Ako je odgovor potvrdan, pogledaj ovu temu: http://www.elitesecurity.org/t...-za-promenu-velicine-particija u koju ću premestiti ove poruke ukoliko je odgovor potvrdan.

Ako nije, onda ti je odgovor upravo u reparticionisanju diska pa instalaciji nanovo.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 22.01.2007. 16:46 ] @
Nema PPC, već Intelovu developer mašinu.
[ Dachaz @ 22.01.2007. 17:09 ] @
Shto bi, zapravo, bilo shta?
Na gugolju mi je izashao neki sajt sa likom koji pokazuje prstom na PowerMac u kome se nalazi Intel i gde ljudi pitaju hocce li ga zvati "MacTel" ili kako.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 22.01.2007. 17:16 ] @
Pentium IV na 3.6GHz, sa giga RAM-a..a u šta je bio zapakovan..to ne znam :)