[ aAdriaa @ 24.01.2007. 14:22 ] @
Kako da mu instaliram novi rom (softwer) na sda.

poceo sum jedan download preko mini opera i i mi je otforio explorer da downloduje na taj moment je zakluchi i ne udje u softwer kad palim telefon samo me izadje T-mobil i ne startuje program, imam usb kabel i active syn, ali ni nece da se konektuje sa pc kad stavim usb samo se puni baterija a ne komunikira sa pc telefon znachi ne poznaje !!!

imam i rom SDA ali neqe da se instalira!!!?

Drago mi je sto ce pomozetemi ili komentarite.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 25.01.2007. 22:24 ] @
Ako sam dobro razumeo, probao si da skineš taj ROM preko telefona, na telefon i da ga odatle instaliraš?

Ako jeste bilo tako, neće moći..kao što si i sam video. Trebaš da ga pokreneš sa PC-ja, kad ga skineš.

A ako se nismo razumeli, slobodno mi pojasni :)
[ aAdriaa @ 25.01.2007. 23:18 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-: Ako sam dobro razumeo, probao si da skineš taj ROM preko telefona, na telefon i da ga odatle instaliraš?

Ako jeste bilo tako, neće moći..kao što si i sam video. Trebaš da ga pokreneš sa PC-ja, kad ga skineš.

A ako se nismo razumeli, slobodno mi pojasni :)


Nisi me razumeo dobro ili nisam ti ispricao dorbro, zbog ovo izvini me!!!

Pokvario mi se telefon (znaci ne startira program), od taj momenat kada sam downlodirao jednu fotografije preko webbrovservera >>MINI OPERA<< znaci kad sam pritisnio da downloduje taj foto otforio mi browserver explorer i on mi je ugasio ponovo telefon valda se pokvario telefon ili program (rom !). sad hocu da mu bacim novi program

rom (program) sam skinio preko pc, posle pokvaranje!

Najveci problem mi je: ne se konektuje preko usb kabal (s'programom activesyn pc<--->telefone) samo se puni baterija a ne mogu da radim nista bez konekting posto ne poznaje kao new hardwer pc da mu bacim novi rom

Kad ga gasim telefon me izće samo logo t-mobile i ništa drugo, ne startuje program zbog taj i ne mogu da bacim nov program

zahfaliću te puno ako mozes nesto da me objasniši za pomć!