[ vadamp @ 24.01.2007. 21:34 ] @
Do skoro sam imao Windows Live Messenger 8.0 i sve je nekoliko nedelja radilo Ok, medjutim odjednom ljudi ne dobijaju svaku poruku koju im poshaljem pa onda blejim kao ludak i chekam da mi odgovore a oni uopshte nisu dobili poruku od mene. Onda sam se vratio na MSN Messenger 7.5 i kod njega isti problem, s tim shto ponekad ne moze ni da se konektuje. Najvishe me nervira shto ljudi ne dobijaju moje poruke, a to ume mnogo da nervira. Kako reshiti problem? Uninstalirao sam i reinstalirao sve i brisao C:\Documents and Settings\UserName\Application Data\Microsoft\MSN Messenger folder, ali nishta ne pomaze. Ako neko ima predlog za reshenje ovog meni bitnog problema, molim vas da mi javite! Hvala.
[ BoFkE-ZEROX @ 24.01.2007. 21:38 ] @
Imao sam slican problem jer nisam mogao da se ulogujem ni na msn ni na yahoo messenger, cak ni da se ulogujem na elitesecurity nekoliko dana, ali sam mogao da pretrazujem internet. Izgleda da je bio neki kvar kod provajdera jer sam adsl-u pa je mozda i kod tebe slican problem.
[ Nenad Vranjanac @ 25.01.2007. 11:55 ] @
povremeno postoje problemi na relaciji server-provajder. i meni se to desava povremeno, i ljudima koje znam.
[ vadamp @ 25.01.2007. 13:16 ] @
Znachi moze da bude do provajdera ili servera, da zbog toga ljudi ne primaju moje poruke?? Ali kako drugima normalno funkcionishe? Ma chisto sumnjam da provajder ima nekog uticaja na to, ko zna mozda sam i glup. Evo sad shaljem drugarici poruku preko MSN a ona ne odgovara 10 minuta, bash zato shto poruku sigurno nije ni dobila od mene.
[ Slobodan Milivojevic @ 25.01.2007. 15:45 ] @
Hm, meni se desavalo da kaze da poruka ne moze biti isporucena. Koristim MSN preko jabber transporta, pa mi on javi da poruka nije dostavljena.


Ovo se desi kad taj neko kome saljem poruku ima opterecen internet link. I desava se samo na MSN messengeru.