[ nmilosev @ 25.01.2007. 15:01 ] @
Citat:
Mobile-review.com
Today we are getting our readers to know the new mobile operating system by Microsoft codenamed “Windows Mobile Crossbow”. The most probable title for the commercial edition, though, is “Windows Mobile 6.0”, but it is the thing to remain veiled until an official announcement is made. Beginning from the previous version of Windows Mobile, the company has put into practice a new approach to indexing, so that now codenames are replaced by numbers, like “5.0”, “6.0” etc. Interestingly, the second digit in the index hasn’t been called for up until now, in other words, we haven’t seen Windows Mobile 5.2 or 5.3 yet, since all intermediate updates and patch-works have been introduced within various versions of AKU (Adaptation Kit Update) update packs.









Više informacija ovde
[ BioSQUAD @ 25.01.2007. 17:55 ] @
Jos ima Bugs i neke probleme.Probao sam ga.Ali moj HTC Wizard opet sam vratio na AKU3.3. Stabilniji i super radi.
[ nmilosev @ 25.01.2007. 20:14 ] @
Citat:
BioSQUAD: Jos ima Bugs i neke probleme.Probao sam ga.Ali moj HTC Wizard opet sam vratio na AKU3.3. Stabilniji i super radi.


Pa dobro ipak je pre-release , svi se iskreno nadamo(ne sumnjamo u Microsoft ) da će bolje da radi...

Ćao.
[ BioSQUAD @ 27.01.2007. 12:39 ] @
Problemi koji su mi smetali jesu:
U Imenik osim SIM kartice imas i Contacs od Outlook-a, pomocu .cab fajla ili registry sam sredio to, jer nezgodno kad imas duplo.
Voice Speed Dial nije bilo, umesto njega je Voice Command koji je malo tezi, jer treba sve tacno da izgovoris na engleski. Za HTC Wizard ima samo jedan program koji radi. To je od extended ROM koji su uradili neki drugi PPC.
U "suggested words" kad pises, posle svakog resetovanja iako uradis disable, opet se pojavilo enabled.
Ima jos neke sitnice, ali super i mnogo brzo radi.
[ nmilosev @ 27.01.2007. 12:57 ] @
Haha, ne mogu da verujem da ima srba "tamo" :
Citat:
"Suggested Word", any time when i soft reset is enabled.
How to turn off forever?


Verovatno znaš odakle je ovo, BioSQUAD, sram te bilo neki ljudi su trošili vreme da to naprave a ti baš nećeš da platiš!!!


Šalim se naravno, kako bih ja mogao da znam da i ja nisam "tamo"?

P.S. Ova poruka je namenjena biosquadu a ne drugim korisnicima

Pozdrav.
[ BioSQUAD @ 27.01.2007. 13:05 ] @
Pa naravno. Da ne bi provalio po forumima, mozda jos bi ostali u Windows Mobile 2002 :)
[ BioSQUAD @ 27.01.2007. 13:10 ] @
Wizard mi je bio G4 CID Locked. Jedva sam uradio unlocked. I to u jednu stranu su me prevarili. Poslali su mi onaj LockiWiz, koji moze da se nadje free na internetu. Srbija nije na PayPal, pa zbog toga sam morao na neku "levu stranu" sa Master Card Gold karticom.
Posle sam kontaktirao neki ovlasceni sajt koji se bavi iskljucivo time, imei-check.co.uk.
Zato sam naucio mnogo, mnogo foruma.
Nije mi bilo mesta dok nisam uradio unlocked, jer dok ne probamo sve moguce ROM-ove, nije to-to. :)
Pozdrav
[ nmilosev @ 27.01.2007. 13:11 ] @
Ma ne možda, 100%
Nego ne znam da li si video da sam ti ostavio poruku da ona dva programa postuješ ponovo ako su freeware, mada posle ovoga ću teško da ti poverujem

Inače na microsoftovom sajtu još uvek ništa o Crossbow-u ?!?
http://www.microsoft.com/windowsmobile/default.mspx

Pozdrav.
[ BioSQUAD @ 27.01.2007. 13:22 ] @
Naravno da nema jos. Kao Windows Vista. Ovih dana ce se pojaviti zvanicno, a ima ljudi koji su odavnu instalirali.
U HTC ima neki ljudi koji rade ROM za njih. Prvi koji su uradili CrossBow su oni iz HTC Universal. Sada isti ljudi su modifikovali i uradili to za Wizard.
Za one koji ne znaju, sada on se zove PDAVIET, i najnova verzija je 3.
[ nmilosev @ 27.01.2007. 13:29 ] @
Da, da, da PDAVIET, nego nisam znao za verziju 3, na XDA developers još uvek stoji da je najnoviji 2.

Pozdrav.

P.S. Blago vama sa Wizardima, ko zna kad će da iziđe ROM za Axim-e.
[ BioSQUAD @ 27.01.2007. 13:43 ] @
Da, za nedelju dana izasli 3 ROMA. 1 i 2 nisam ni probao. Svaki put kad promene nesto, odmah se pojavljuje nova verzija.
Cekamo novu verziju, ali mislim da oni koji su ZVANICNI, nisu uoste dobri, jer imaju samo osnovne stvari. A ove, modifikuju kako kome treba.
[ Ivan Dimkovic @ 27.01.2007. 13:44 ] @
Probao sam ovo na nekom matorom universalu koji mi je srecom ostao :-) I izgleda kao vrlo rana beta verzija - nemoguce da je samo ovo novo ;)
[ nmilosev @ 27.01.2007. 14:11 ] @
Stani ne razumem te baš najbolje, kada si probao i na universalu(prvi put čujem)?

P.S. Drago mi je da admini(barem 1) prate PDA
[ BioSQUAD @ 27.01.2007. 14:15 ] @
Za Universal izasao medju prve. Pa ne verujem da ce da ima puno razlike od ove sto je sada!
[ Ivan Dimkovic @ 27.01.2007. 14:23 ] @
Elem, igrom slucaja mi je ostao jedan HTC Universal (setio sam se kad sam video da je ovaj novi Crossbow ROM image za Universal ;-) - probao sam prekjuce, ROM je onaj sto se vrti po netu (AKU 4.2)

Na prvi pogled - ok, lici na Vistu, ima nove ikone (koliko vidim, nisu sve dovrsene), malo vise osencene dugmice, Windows Live i Office Mobile... i zahteva ActiveSync 4.5 (betu) za konekciju.

Mada, sve mi to izgleda nekako premalo za novu verziju OS-a...
[ nmilosev @ 27.01.2007. 14:44 ] @
AAA, HTC universal, ma govori srpski da te ceo svet razume...
[ nmilosev @ 09.02.2007. 20:07 ] @
Na internetu se pojavio snimak Crossbow-a pokrenutog na qtek-u 9000!
Youtube : http://www.youtube.com/watch?v=mhHCRsRFcuI
Uploadovao sam flv fajl skinut sa Youtube i flv player ako imate sporu vezu :
http://rapidshare.com/files/15717624/Crossbow-ES.zip.html

Pozdrav.
[ BioSQUAD @ 10.02.2007. 00:40 ] @
Spored xda-devel, jos nema zvanicne verzije.
To su samo cooked-roms, koju su radili neki, kao Helmi ili PDAVIET kod Universala.
Kod Universala sada trenutni zadnji je PDAVIET 2.0.6 Pro
Verziju PDAVIET4 sam probao na Wizard.

Obrati paznju kako pise na tom filmu:
Windows Mobile 6
OS 5.2.318 Build....

"This PDaviet 2.00.06 Rom cooks by Phạm Quang based on Helmi_c Rom V1.1"
There's a new Windows Mobile Build (5.5)
[ nmilosev @ 10.02.2007. 14:32 ] @
Pošto još uvek nema roma za Axim ili bilo koji drugi PDA osim HTC-a ,
hteo sam malo sebi da dočaram utisak iz crossbow-a, pronašao sam skin za WA2, kao i ikone za pocket plus tako da moj today screen izgleda ovako :


Barem liči
Pozdrav.
[ BioSQUAD @ 10.02.2007. 14:56 ] @
Aj posto si poceo sa "Today Screen", otvoricemo jednu temu "Moj Today-Screen" da vidimo kako i sta imaju ljudi.
Jel se slazete?
[ BioSQUAD @ 12.02.2007. 22:58 ] @
Danas je predstavljen zvanicno od strane Microsofta!
[ nmilosev @ 13.02.2007. 12:31 ] @
Čestitamo.. Microsoftu

Kao i Vista, pola sveta je znalo za nju a oni je predstave 2 meseca posle...

Link : http://www.microsoft.com/windowsmobile/6/default.mspx



P.S. Valjda će sad Dell izbaciti rom za Axim
[ nmilosev @ 13.02.2007. 12:35 ] @
Slika sa "The Final introduction" :)

Full 609kb

Pozdrav.
[ nmilosev @ 13.02.2007. 12:43 ] @
Neeee...
Pa oni su tek smartphone verziju pustili

Pozdrav.
[ BioSQUAD @ 13.02.2007. 13:23 ] @
Kako sam pogledao neke slike od WM6, nema bas toliko razlike od Cooked-Roms.
Ce vidimo i cekamo da uz pomoc nekih "strucnjaka" da probamo i mi to zadovoljstvo :), jer ne verujem da ce tako brzo biti za sve PDA.
Sada kompanije ce forsiraju nove modele uz gotovo instaliran WM6.
[ sooloodo @ 18.02.2007. 01:42 ] @
nego recite vi meni jel izasao ROM za HTC TyTn (tj u mom slucaju I-mate JasJam)

pozdrav
[ nmilosev @ 18.02.2007. 09:09 ] @
Koliko ja znam za sada ima samo za HTC Wizard i universal. BioSQUAD?
[ BioSQUAD @ 18.02.2007. 12:30 ] @
Da.Ali jos ne oficijalni i sumnjam u to da ce imati oficijalni za Wizard i Universal. Sada poslednji za Wizard je Underground_WM6.
Za HTC TyTN jos nema. Poslednji je AKU3.3_test verzija (koji za sada je najstabilniji i najbrzi).
Reko sam i u jedan post ranije, sada kompanije forsiraju nove modele. i-mate ima 4 nova modela koji imaju WM6. Takodje Toshiba ima novi G900 koji ima WM6. Ceka se potez HTC-a sa novim modelima sa WM6.
U svakom slucaju, ne verujem da cemo imati oficijalne verzije za stare modele WM6.
Iskreno se nadam da HTC TyTN uskoro imati novi OS.
[ sooloodo @ 19.02.2007. 02:38 ] @
KOliko sam ja skapirao samo I-mate Jaq4 ide na WM6 za sada... ne znam o koja 4 nova modela govoris...

a s obrirom da je taj build na HTC TyTn-u (JasJam, Qtec 9600, Dopod 838Pro...) najprodavaniji PDA/Phone u svetu zadnjih godinu dana verujem da ce izbaciti oficijelni ROM samo je pitanje kada... ipak je to neki oblik njihovog high end uredjaja (mislim nije TI OMAP)...

mada sad mi zao sto ga uzeh pre izlaska Advantage-a... e ono je zver...

poz
[ nmilosev @ 19.02.2007. 13:38 ] @
Koliko sam pročitao na engadget-u on će biti prvi i-mate telefon sa već instaliranim WM6 Professional. Ovde se govori o romu Crossbowa (iliti WM6) koji za sada može biti pokrenut samo na Wizardu ili Universalu.

@BioSQUAD Biće i za Tytn pročitah malopre da će biti za koji dan, proveravaj stalno xda-developers, kao što ja proveravam lakeridgesoftware forume u iščekivanju Final Crossbow teme za WA2 !

Pozdrav.
[ BioSQUAD @ 20.02.2007. 00:41 ] @
Nadam se da ce biti WM6 za Hermes. Xda-Dev je problem sada jer uz insistiranje Microsofta, ovu nedelju ce se brisu sve ROM sa FTP-a. Ne znam koliko si informisan o tome. Bas ce biti gadno za nas. Posle ce biti samo one verzije koje su "prazne" a ne kasnije modifikovane ili Cooked. Sad vise ne ce imati toliko cesto nove ROM. Mozda oni iz XDA-DEV ce preuzmu nesto, pa ce biti kao sto je bilo nekad.
[ BioSQUAD @ 20.02.2007. 00:46 ] @
Advantage je strava, ali pogledaj malo bolje I-Mate Ultimate 7150.



Code:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1882&idPhone1=1887
[ nmilosev @ 20.02.2007. 12:43 ] @
Citat:
BioSQUAD: Nadam se da ce biti WM6 za Hermes. Xda-Dev je problem sada jer uz insistiranje Microsofta, ovu nedelju ce se brisu sve ROM sa FTP-a. Ne znam koliko si informisan o tome. Bas ce biti gadno za nas. Posle ce biti samo one verzije koje su "prazne" a ne kasnije modifikovane ili Cooked. Sad vise ne ce imati toliko cesto nove ROM. Mozda oni iz XDA-DEV ce preuzmu nesto, pa ce biti kao sto je bilo nekad.


Šteta, ali uveravam te da će neko da to sve poskida pa da stavi na neki drugi sajt.

Citat:
BioSQUAD: Advantage je strava, ali pogledaj malo bolje I-Mate Ultimate 7150.



Code:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1882&idPhone1=1887


Ovo je super, a čak stiže sa Crossbow-om
[ BioSQUAD @ 20.02.2007. 23:14 ] @
Iako Hermes je strava i mozda do sada najbolji prodan do sad, jedino ako zamenim njega to jest za Advantage! Definitivno :)
[ vk2000 @ 21.02.2007. 02:38 ] @
Ako bih mogao da dam komentar...

Ja koristim HTC Universal (kao i-mate JASJAR) vec godinu i po. I stvarno me nervira sto u "kriticnim" momentima kada recimo hocu da uslikam nesto, ili da napravim belesku (notes), njemu treba skoro pola minuta pre nego sto "dodje sebi". Dalje, kada me neko zove skoro svaki put secka melodija za telefon (bilo da je dosla sa ROMom bilo sa neta), a kada hocu da ukljucim bluetooth il Wi-Fi treba mu stvarno previse (u mom misljenju). A probao sam i bez bilo kakvog third party softvera, opet isto.
Danas mi je bas dosla nova baterija sa duplo vecim kapacitetom, jer je ona originalna pocela da se gasi kad ukljucim wi-fi vec na 55 %.
Probavao sam vise cooked ROMova i neki od njih su stvarno mnogo bolji od zvanicnih, al su puni bagova.
Podsecam da je PDA u pitanju flag product i-mate-a i da ga je na njemu prezentovan Windows Mobile 5.

(Izvininjavam se sto ovoliko davim...evo mog pitanja)

Hoce li to da radi kako treba??

Advantage ima isti procesor (520 mhz) al duplo vise rama (128), i novi Crossbow, koji do sada (i iz testova i od screenshots-ova) nema nista novo, ali bukvalno nista (konkretno). Hvale mobile office, narocito outlook kao da su pali sa Marsa i ne znaju da ga ima odavno. Jedino sto mu interfejs lici na vistu..i to sto ima vise animacija koje ce da opterete procesor je prednost?? I gnavice ljude sa onim ljihovim motorom za pretragu windows live... Jedina pozitivna stvar je sekundarni OLED ekran, da bi se video kakav takav status uredjaja.

Razumem da su PPC i PC totalno drugacije stvari, ali ja uspevam bez problema da radim u windows xp na 450 Mhz Pentium III. Windows mobile je "pravljen" da radi na ppc koji je brzi. I sto je najgore video sam nove proizvode i HTC-a i drugih proizvodjaca...max procesorska snaga je oko 600 Mhz kod Dell-a i HP-a. Svi ostali su ispod 520...

Dodje mi spontano da pitam: jesu li Pocket Pc (sa ili bez Phone edition) status simboli il zapravo mogu efikasno da rade?? Jer ako pogledam kako se Microsoft ophodi prema Pc-jevima, tj. stalno gleda da ih sto vise uspori, i ako vidim istu stvar da se desava i sa PPC-jevima, vise mislim da im je lakse da prodaju tehnologiju marketingom a ne performansama...

Opet, izvinjavam se ako malo vise dosadjujem..
[ vk2000 @ 21.02.2007. 02:40 ] @
Uzgred, cuo sam da i-mate i HTC su izmenjali uvrede i sad je svako na svoju stranu...

ako razumete italijanski evo vam linka
www.a1kstyle.com/articolo424.h...ee93ae1ca439e663f2c9dd9aeb849c

[ BioSQUAD @ 21.02.2007. 09:43 ] @
HTC i i-mate odavno nemaju saradnju. Vidi poslednje modele nemaju nista zajednicko, sve do modela i-mate JasJam i HTC Hermes, navamo su 2 druga sveta.
[ Ivan Dimkovic @ 21.02.2007. 09:47 ] @
HTC je odlucio da sam krene u upmarket - nece vise da budu OEM :)
[ sooloodo @ 22.02.2007. 02:33 ] @
Pa da ti kazem da su se onda gadno zaj**** ako nece da nastave saradnju sa HTC-om (po meni no.1 PDAPhones trenutno)

JasJam i Jar su im najprodavaniji telefoni u celoj njihovoj prici pa ako odustanu od saradnje mogu da ubace kljuc u bravu...

Inace poredjenje Advantage i Ultimate

Advantage..................Ultimate

624Mhz......................520MHz Bulverde (koji je daleko ali daleko bagovitiji i sporiji od npr Samsunga 400Mhz iz JasJam-a (zato ne uzeh Jar-a)
.........................................................cak je i XScale 416MHz u nekim segmentima brzi od njega)

8GB HDD.....................nema

3.0MP........................2.0MP

built in GPS.................nema

WM5 (bice WM6 Pro)....WM6 SmartPhone (???)


tako da je po meni bolja opcija Advantage... oko 1.100$ u Dubaiu... al ja tek uzeh JasJam... pa mi sad gloopo da ga menjam... mislim mnogo gubim...


[ sooloodo @ 22.02.2007. 02:47 ] @
@Ivan

ali HTC nikad nije ni bio OEM, svi ostali su "OEM-uju" njihove uredjaje...
[ Vranac @ 22.02.2007. 07:12 ] @
@sooloodo
po pitanju saradnje HTC-a i I-mate-a situacija je obrnuta,
HTC je resio da ne nastavi saradnju, jer je kao sto znas i sam kupio QTek(Evropa) a cini mi se i DoPod(Azija).
Posto su resili da idu dalje kao Brand.

I-mate se vrlo brzo snasao i poceo saranju sa TFW (Tech Faith Wireless) i Inventec(ako se dobro secam),
I to su telefoni koje prodaje kao JAQ seriju (Inventec linija proizvoda), dok ce nova Ultimate Serija cini mi se biti
od TFW-a.

U svakom slucaju dobro za nas, krajnje korisnike jer ce konkurencija doneti vise novih proizvoda...
I nadam se vise razlicitih dizajnerskih resenja...


Inace od WM6 su nove oznake na snazi
Citat:

* (Windows Mobile 5.0 for) Pocket PC becomes Windows Mobile (6) Classic
* (Windows Mobile 5.0 for) Pocket PC Phone Edition becomes Windows Mobile (6) Professional
* (Windows Mobile 5.0 for) Smartphone becomes Windows Mobile (6) Standard
[ Ivan Dimkovic @ 22.02.2007. 08:50 ] @
Citat:

624Mhz......................520MHz Bulverde (koji je daleko ali daleko bagovitiji i sporiji od npr Samsunga 400Mhz iz JasJam-a (zato ne uzeh Jar-a)
.........................................................cak je i XScale 416MHz u nekim segmentima brzi od njega)


Bulverde 520 MHz nema nikakve hardverske bagove - pre ce biti da je to neka greska u portovanju/adaptiranju WinMobile ROM-a za taj konkretan uredjaj.

Uzgred, dolaze novi Marvell (firma koja je kupila XScale) Monahans cipovi - posto radim sa prototipima jos od pre vise od godinu dana mogu samo da kazem da ce ubijati od brzine :)
[ Vranac @ 22.02.2007. 10:18 ] @
Nisam hteo da pitam, ali sam se nadao da ces reci da radis sa prototipovima,
narocito kad si spomenuo Monahans-e :)
Sad moram da pitam, a ti odgovori ako je moguce, koliko energije traze Monahans-i?
Verujem da su novi sampioni brzine i snage, ali meni licno ne znaci puno ako ce komprimis
biti to da ce bateriju pojesti kao kokice.
[ sooloodo @ 22.02.2007. 13:12 ] @
E stvarno, ajde ako testiras Monahans-e reci i nama sta da ocekujemo...

Mada evo ima vec godinu ipo da ih najavljuju... tek jesenas koliko mi se cini je izasla OEM builders platforma i to sa PXA 290 (806MHz)... i to uz celu pricu o potrosnji od 2mW na stand by-u...

a kao jos su negde krajem 2005e poterali cip na 1.2GHz... bila ogromna buka oko svega i najava builders platforme za Q4 2005e i privih komercijalnih uredjaja za Q1 2006... i ja cekao sa kupovinom novog PDAPhona skoro godinu dana...

Tako da mi se cini da tu nesto gaaaadno ne radi kako treba... al ajde baci neke info iz prve ruke...

TJ ono sto mene interesuje, ako je po svim najavama

PXA 290 = scaledown PXA 320 (spusten sa 1.2GHz na 806MHz)... low power, a arhitektura ista... (citao po raznim forumima)

Zasto rade spustanje struje ako je po njihovim specs-ima PXA320 (spusten na 806MHz) more energy efficient than PXA270 i to za skoro 40%

Da li ce platforme (kao npr Triton) na kojim su, podrzavati vracanje na 1.2? i sta se tada desava sa potrosnjom?

Jel bolje rade na na WM6 ili na Linux-u? posto vidim da platforme podrzavaju oba...

E da, suska se nesto da ce i Samsung da izbaci seriju procesora koji bi trebali da pojedu PXA 3xx... ali info su top secret, pa niko ne zna sta da ocekuje... pa sad, jesi cuo nesto o tome...


izvini za duzi post i goooomilu pitanja
pozdrav

[Ovu poruku je menjao sooloodo dana 22.02.2007. u 14:38 GMT+1]
[ Ivan Dimkovic @ 22.02.2007. 13:50 ] @
Citat:
Tako da mi se cini da tu nesto gaaaadno ne radi kako treba... al ajde baci neke info iz prve ruke...


Razlog zasto Monahans nije u komercijalnoj upotrebi nije do tehnickog dela, vec zato sto je Intel najavio da ce zatvoriti XScale diviziju polovinom prosle godine, a glasine o tome su kruzile i vise meseci ranije.

To je stvorilo izuzetno negativnu klimu - i u takvim okolnostima nije bas moguce raditi puno biznisa (zamisli, pokusavas prodati cip, a kruze price da ces biti zatvoren - nije bas najbolji sales pitch) - osim toga bilo je tu i jos gomile poteskoca o kojima ne mogu da pricam jer su confidential.

Sada kada je XScale diviziju preuzeo Marvell (preuzeli su sve - tehnologiju i skoro sve ljude) za oko 600 miliona $ moze se ocekivati znacajan pomak ove godine, jer su sve poteskoce nestale - na 3GSM-u su vec pokazani svi finalni "ukusi" Monahans cipa (doduse samo za NDA customere) i dosta prototipa.

Na zalost ne mogu mnogo toga da kazem o snazi - jedino sto mogu da kazem da ce novi XScale cipovi biti proizvodjeni u novim tehnologijama (dakle, manje nanometara) sto ce znacajno uticati na potrosnju, ali o ciframa ipak ne mogu, sorry.

Sto se samih performansi tice, one su odlicne - Nero Mobile je prikazan na 3GSM-u na Monahans prototipu i AVC dekodiranje (sa WMMX i WMMX2 instrukcijama) je bukvalno letelo... cim budem smeo, objavicu neke rezultate benchmarka :-)

Citat:
\Jel bolje rade na na WM6 ili na Linux-u? posto vidim da platforme podrzavaju oba...


Nas demo (Nero Mobile) je radio na oba sa slicnim performansama - ne znam za ostale aspekte osim multimedije, ali sa multimedijom nije bilo problema.

Za Samsung stvarno ne znam sta spremaju ;)
[ sooloodo @ 22.02.2007. 14:06 ] @
mrzim NDA xexexexexe it spoils all the fun...

ajde ako neces ti ja cu xexexe barem ono sto se moze pronaci na netu...

http://www.techarp.com/showarticle.aspx?artno=365&pgno=0 je link sa rewiev-om na kome ima stosta o njima sa nesto malo bencmark-a...

a

http://linuxdevices.com/news/NS8654742762.html je link na kome mogu da se vide neke osnovne info o OEM builders platformi koja je koliko mi se cini vec na trzistu po ceni od 300-400$ za preko 1000kom (samo ploca) pa aj da ih pakujemo kod nas xexexexexe

Ali thanks u svakom slucaju... any insight is more than welcome...

poz



[Ovu poruku je menjao sooloodo dana 22.02.2007. u 15:18 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao sooloodo dana 22.02.2007. u 15:18 GMT+1]
[ BioSQUAD @ 27.02.2007. 14:50 ] @
Izaso po prvi put WM6 za HTC Hermes TyTN (nezvanican).


[Ovu poruku je menjao BioSQUAD dana 27.02.2007. u 16:02 GMT+1]
[ sooloodo @ 06.03.2007. 10:03 ] @
jesi probao kako radi??? i gde moze da se skine
[ BioSQUAD @ 06.03.2007. 19:01 ] @
Sada je dostupna verzija XDA Live 0.10. Super radi. Samo sto nema podrsku za VideoCall. Ali to mozes da sredis sa .cab fajlovima.
Cekaj, sutra izlazi XDA Live 0.20 verzija.
[ nmilosev @ 07.03.2007. 13:31 ] @
XDALive 0.2 >>> http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=296126
[ nmilosev @ 17.03.2007. 17:36 ] @
Windows Vista, Windows Mobile Device Center ima Crossbow boje...

Pozdrav.
[ BioSQUAD @ 17.03.2007. 17:51 ] @
Za HTC Hermes za sada najbolji je: WM6 for Hermes LVSW Edition (2007-03-11) - Original Style

Code:
http://rapidshare.com/files/20509785/20070311_HermesWM6_LVSW_edition_FullUpdate.exe
[ nmilosev @ 17.03.2007. 18:52 ] @
WM6 for Hermes LVSW Edition (2007-03-15)(WM6 Pro Style):
Moreinfo :

Code:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=297207
[ sooloodo @ 19.03.2007. 21:50 ] @
E druze a sto bre ja nikad nemogu da otvorim ove tvoje xda.developers linkove??? vraca mi "problem loading" uvek...

hmmm... ugasih peer guardian i sad radi...