[ dejanns @ 26.01.2007. 00:57 ] @
Pozdrav,
posto je bilo dosta pitanja o ovoj kameri (hc96e) mislim da ce onima koje ova kamera interesuje biti interesantno da pogledaju malo izmontiranog materijala (11min) nazalost u wmv formatu. Namerno ne postujem ovaj link u temu radovi clanova es posto ne bih da dam naglasak na montazi vec bas da dam primer kako se ova kamera ponasa doduse u uslovima dobrog osvetljenja. Svako ko pogleda ovaj materijal moci ce sam da oceni da li mu za njegovo snimanje treba vise ili mozda manje u odnosu na ovu kameru. Bilo bi lepo ako bi bilo jos linkova od strane drugih clanova sa nekom drugom kamerom. Mislim ipak su testovi na videozoni jedno a ziva slika nesto drugo ;-) Znam da su mi bas slicni primeri kao ovaj jako falili prilikom kupovine i izbora kamere. Samo da napomenem materijal je radjen iskljucivo za porodicne svrhe pa ga takvim treba i shvatiti :-)

http://www.megaupload.com/?d=7UXH2PCE

[ vlada1970 @ 26.01.2007. 07:12 ] @
dejanns, hvala na trudu ali ako mi verujes zadnjih par meseci nema sanse da otvorim megaupload ni pod razno . stalno , ali bas stalno su zauzeti svi resursi za nasu zemlju . ima li sanse da bacis ovaj link na rapidshare.com ? hvala unapred . ili uploading.com -- svejedno . vrlo sam zainteresovan da vidim ovaj primer .

Vlada
[ dejanns @ 26.01.2007. 21:16 ] @
Pozdrav,
pa uglavnom uvek javlja da su zauzeti svi slotovi ali nudi ti instalaciju megaupload toolbara. Instalacija nije nista komplikovana a dobijas zauzvrat uvek slobodne slotove za download. Ako ti smeta ovaj toolbar kasnije u radu samo ga skines a ukljucujes samo po potrebi.
[ vlada1970 @ 27.01.2007. 06:34 ] @
ok ,hvala, znam za toolbar ali on je spyware 100% . neki Alexa se pominje . mada mi kaspersky nije nista nasao . nema veze , instalirao sam ga samo da bih skinuo tvoj fajl . strava je . svaka cast . vrhunski je uradjeno . pravi si umetnik . pogotovo mi se svidja izbor muzike . i prelaz muzike gde je Balasevic na labude .
mislim da je odlicna kamera ali kao sto kazes ,da su ljudi zainteresovani bar po par minuta da uploaduju svoje radove , zanima me kamera sa 3CCD-a . pogotovo Panasonic PV GS500 . kad bi to neko imao pa da postavi link bar sa nekoliko minuta . da vidim na konkretnom primeru razliku .

hvala jos jednom dejanns i samo nastavi ovako . nisam neki strucnjak i ne znam sta radis sada , nije ni bitno , ali mislim da imas smeka za reportaze . dokumentarci i tako to . samo kad bi se imalo para pa da se vise putuje , pa da vidim kako bi predstavio neku turisticku destinaciju . sta kazes ?

pozdrav Vlada
[ dejanns @ 30.01.2007. 00:45 ] @
Hvala ti za cestitke,
lako je meni da snimam kad imam dobrog montazera ;-)
Neznam sto se tice onog toolbara da li je opasan posto racunari na kojima je instaliran ne pokazuju znake da su inficirani. U svakom slucaju jako lako se odmah moze i dezinstalirati (provereno).
Imam ja puno video snimaka ove kamere u stvarno raznim uslovima i za sada mogu reci da sam sasvim zadovoljan sa onim sto pruza.