[ bezazlen @ 27.01.2007. 16:12 ] @
imam problem pri konekciji na pricaonicu krstarice.... pa ako bi neko mogao da mi kaze u cemu je problem... salim se

naime, imam radijus-vektor-kablovski internet, i to su 4 nezavisna kompa prikacena na ruter, tako da svi bez problema koristimo internet. dalje, na svim ostalim kompovima se bez ikakvih problema konektuje na pricaonicu, samo preko mog ne moze.. ako se konektujem preko njihovog sajta, prosto me diskonektuju odmah nakon sto se ispise "*** Povezan na IRC server", ako pak odem preko mirc-a ili preko nekog cgi-irc-a, koji su spominjani na srodnim temama, onda ne mogu da udjem ni u jednu sobu, i pri tom, pri ispisivanju inicijalnih poruka, ispise se "could not resovle your hostname; using your ip instead"....
[ bloker @ 27.01.2007. 17:01 ] @
btw. koji ce ti taj ruter?? ako je to uopste ruter.. prije bih rekao da je to neki switch :)
Za njihov sajt ne znam sto te izbacuje.., a preko mIRC-a kad ides kad se konektuje na server treba da ispises onu "rutinsku kontrolu" /msg .... i tek onda ces moci da ulazis u kanale..
[ bezazlen @ 27.01.2007. 21:21 ] @
...jeste ruter, TP Link TL-R402M : )
hvala za /msg........ stvarno za to nisam znao, nisam neki chater al me bas zanima zasto nece preko njihovog sajta