[ cicovic @ 29.01.2007. 22:21 ] @
I mene interesuje razvoj u C++ a igrom slucaja ova knjiga od Kompjuter Biblioteke iz Cacka mi je pri ruci, a bloodshed DevC++ vec imam na racunaru, pa sam u dilemi da li je to, recimo, dovoljno za jednog dibidus pocetnika i da li pomenuta knjiga valja stogod za pocetak. Previous knowlege imam sa radom u accessu.
[ absBeg @ 30.01.2007. 13:08 ] @
>
apsolutno je dovoljna.

ps. na mnogim faksovima rade po slicnim knjigama ;)
[ Wajda.W @ 30.01.2007. 20:09 ] @
Knjiga je OK, ima mozda nekih delova koji su prebrzo predjeni ali ako se malo vise udubis i ako budes zeleo da shvatis uspeces.
ako dosad nisi radio ni u jednom programskom jeziku po mom misljenju bolje kreni od C-a a ne od C++, mnogo je bolji za razvijanje programerske logike(bar je meni tako bilo lakse) i jednostaviji.
C++ je dosta slican tako da sta god naucio u C-u dobro ce ti doci i u c++-u.
ALI IZBOR JE TVOJ I SAMO TVOJ.
[ biotech @ 30.01.2007. 21:25 ] @
pa jeste kao osnova mada je iskustvo najbitnije
[ SuPeR_MaSteR @ 31.01.2007. 16:00 ] @
U arhivi postoji dosta similarnih tema.
[ absBeg @ 01.02.2007. 15:07 ] @
similarnih LOL
zivio nas jezik :D
[ SuPeR_MaSteR @ 03.02.2007. 00:15 ] @
Dobro, "srodnih tema". Kao da je to i vazno, obe reci su ispravne a poenta je da se zaviri u search engine pre nego sto se otvori nova tema
[ DjoleReject @ 03.02.2007. 18:32 ] @
U toj konkretnoj knjizi se krece od teoreme (po mom misljenju pogresne) da je znanje C-a smetnja ucenju C++a, jer tera ljude na lineran nacin razmisljanja, a C++ mora od pocetka da se bavi objktnom orjentisanoscu. Tako da ako se odlucis da ucis uz Libertyjevu knjigu, ne bi trebalo da imas problema zbog nepoznavanja C-a. Problemi ce doci kasnije :)
[ Scorpion.YoBo @ 04.02.2007. 14:09 ] @
Ima li tko dobru knjig na disku??ili ako ima negdje da se downloada knjiga.. :) tnx ako ima netko na compu da mi se javi na [email protected] bio bih mu puno zahvalan..ne mora biti ova knjiga,moze neka druga... :) pozz