[ Ivek33 @ 29.01.2007. 22:29 ] @
Do sada ovo nisam vidio.

Dobio sam jedan file *.doc i kopirao tekst u Notepad i iznenadio se čudnim oblikovanjem teksta.
90% riječi su rastavljene poput "za­la­žu se da fa­kultete upi­su­ju spo­sob­ni lju­di ko­ji će bi­ti rav­nop­rav­ni"
evo ovdje sam to kopirao i sve je Ok ali u biti tekst u stvarnosti izgleda ovako. ( za-­la­-žu se da fa-­kul-tete upi-­su­-ju spo-sob-­ni lju­-di ko­-ji će bi­-ti rav­-nop-­rav-­ni ).

Probao sam očistiti oblikovanja, mijenjati font itd... ali bezuspješno.
Koristim "Word 2003 CRO" i "XP CRO" i nemam nikakvih problema sa radom u njemu do večeras :-(

BTW: možda pomognu detalji:
Kada file otvorim iz originala u Wordu, vidim da je text kopiran sa neke web stranice ( po razmaku redova i vrsti i veličini fonta; Courier New, 12.5 ) a u zaglavlju stoji extenzija file.rtf. i otvaranjem originala nemam ove razmake između slogova

Probao sam file otvoriti u WordPadu i opet nema problema.
Jedini problem je kada tekst kopiram u Blank doc u Wordu ili u Notepadu.
[ Ivek33 @ 30.01.2007. 08:14 ] @
Citat:
Jpeca: Ukjuči prikazivanje specijalnih znakova, pa pogledaj.

jesam, i tu sam vidio da su ti razmaci, ali mi nije jasno to formatiranje texta, čak nisu neke riječi ni rastavljene kako treba na slogove.
Riješio sam problem ali nisam unao cilj ovakvog pisanja teksta.
TNX na javljanju
[ milica004 @ 16.11.2015. 08:58 ] @
Vidim da je tema staaaaraaa, ali mogao bi i ostalima da kažeš kako se to slogovanje isključuje.
Ja sam kopirala tekst koji kada se pastuje bude u slogovima i ne znam kako daisključim tu opciju.