[ dexxx @ 31.01.2007. 10:12 ] @
Koji je po vama najbolji dvd-divx player za win 2003 telefone?
Takodje, koji konverter dozvoljava "lepljenje" naših titlova? Ja imam neki konverter, ali ne mogu da radim ništa sa titlovima...
[ momsab @ 01.02.2007. 16:52 ] @
hm, cini mi se da je vec pricano an ovu temu

player: BetaPlayer ili TCMP; zavisno od jacine CPUa
converter: PocketDivXEncoder, ima opciju za lepljenje titlova, pod Help mozes da namestis velicinu slova, encoding itd itd
[ dexxx @ 02.02.2007. 09:52 ] @
Našao.... hvala puuuno.
[ jota @ 21.02.2007. 00:29 ] @
koji player za rezoluciju 220x176???
[ momsab @ 24.02.2007. 17:07 ] @
procitaj sta sam napisao u prethodnoj poruci u ovoj temi
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 26.02.2007. 16:45 ] @
Pitanje za nekog a ko na PPC-u koristi Core Player.

Možete li normalno pokrenuti neki fajl koji se nalazi u folderu koji čije ime ima 2 reči (to uključuje i My documents i Storage Card).

Imam Qtek 9090, WM2005, a Core Player je v1.0.4 (build 716) i kad probam da pokrenem neki video sa npr. kartice dobijem grešku da player ne može da pokrene ništa sa lokacije \Storage ili ako pokrećem iz My Documents, da ne može da pokrene ništa iz \My :) Nije moguće da mu je to bag, da ne može da se izbori sa takvim imenima?

Fajlove iz interne memorije pokreće ok (iako se memorija prikazuje kao "My Device").

Ovo sve vodi tome da ne mogu da pokrenem divx ili neki spot, ukoliko ga ne mogu prebaciti u internu memoriju.
[ nmilosev @ 27.02.2007. 18:06 ] @
Ja sve videe držim na SD. Tj. radi..
[ dexxx @ 01.03.2007. 11:37 ] @
Postoji razlika između Storage i Storage card...
Ja koristim beta player na 9090 sa wm2k3 i radi savršeno sa storage card lokacije. Čak šta više, unutar st. card imam poddir video, pa poddirove sa imenima filmova... i sve radi super. Probaj da dođeš do fajla preko nekog explorera, pa ga onda pusti (pod uslovom da ti je core predefinisam za video extenzije).
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 01.03.2007. 16:03 ] @
Da, naravno. Kad sam ono drugi put rekao Storage, ja i dalje mislim na Storage Card, ali on izbaci grešku pominjući samo prvu reč iz imena foldera. Zato sam naveo i primer za My Documents...videćeš da piše samo "\My" :)

Ti imaš 2003SE, a ja 2005. Možda je to razlog. Probaću da ga reinstaliram.

Probao sam na razne načine da pokrenem fajlove i uvek je ista greška, jer je problem do samog CorePlayera.
[ dexxx @ 01.03.2007. 16:34 ] @
Dadada, razumemo se... Mozda je stvarno win5 krivac. Jesi li probao sa nekim drugim plejerom? Posto imam gomilu programa za win mobile, provalio sam da ima i vise razlicitih plejera. Nisam ih probao, jer mi ovo radi savrseno. Doduse, nemam slovo "š" i "ž" na subtitleu, ali mi ne smeta.


Reci mi, kakva su ti iskustva sa win5 (osim ovog problema). Ljudi su mi rekli da ostavim 2k3se jer će sa 5icom usporiti...