[ Vinko77 @ 31.01.2007. 16:56 ] @
Interesuje Vaše mišljenje.

www.kovin.org.yu
www.sportionica.co.yu
[ Radovan__III @ 31.01.2007. 21:06 ] @
Jedino ovaj o kovinu mogu da otvorim te evo moga misljenja:

1. Previse informacija na premalo mesta, sve izgleda krajnje zbijeno, nepregledno, bez fokusa na bitne stvari
2. Po vrhu stranice neko moze da pomisli da je najvaznija informacija koliko je bilo stepeni danas i koliko je posetilaca bilo na sajtu , takve informacije se drze negde daleko ( osim naravno ako nije sajt hidrometeoroloskog zavoda )
3. Moderni sajtovi zahtevaju izbacivanje iframe organizacije i koriscenje css-a
[ MasterBeet @ 31.01.2007. 23:16 ] @
Malo je sajt nepregledan... mislim nekako je mnogo zbiveno sve na jednom mestu
I ovo sa iframe-ovima ti je totalan promašaj, mogo si to dosta bolje i efikasnije da rešiš.Da sve to bude lepo pregledno a i prijatno za oči.
Toliko od mene

Pozdrav!
[ Vinko77 @ 31.01.2007. 23:33 ] @
@masterbeet
@radovan III

Hvala, radi se na novom dizajnu.
[ glider @ 06.02.2007. 20:14 ] @
Ima jedna stvar o kojoj treba povesti racuna a to je : posto je ovo zvanicni sajt opstine mora po postavci biti otvorena cirilicna verzija (nisam citao al kazu tako pise u novom ustavu :-) ... ) naime sve zvanicne prepiske i sva dokumenta moraju biti na cirilicnom pismu.
Naravno latinicnu verziju bi trebalo obavezno ostaviti i staviti kao opciju ispred eng. madj. i nem. jezika.

Sve najbolje i pozdrav.
[ Vinko77 @ 26.02.2007. 02:01 ] @
Citat:
glider: Ima jedna stvar o kojoj treba povesti racuna a to je : posto je ovo zvanicni sajt opstine mora po postavci biti otvorena cirilicna verzija (nisam citao al kazu tako pise u novom ustavu :-) ... ) naime sve zvanicne prepiske i sva dokumenta moraju biti na cirilicnom pismu.
Naravno latinicnu verziju bi trebalo obavezno ostaviti i staviti kao opciju ispred eng. madj. i nem. jezika.

Sve najbolje i pozdrav.

U pravu si.
Član 8 ili 9, jedino ukoliko je mesto, u ovom slučaju opština naseljena većinskim stanovništvom koje piše latinicom, e u tom slučaju se koristi latinica.
U svakom slučaju izmenio sam, sada je ćirilica (svaki stanovnik srbije treba da zna ćirilicu, a strancu je sve jedno da li piše latinica ili ćirilica, kada on ne razume), Inače urađen je i nov dizajn tako da latinice više nema