[ davidkovacs2 @ 31.01.2007. 21:21 ] @
Ja instalirao USB kabl za mpx200 i ne znam sta dalje??? kako prebacivati na mob?? Kazu preko ActiveSync-a ali ne znam kako ?? pokusavao sam i ne znam...

A kabl je uredu... gledao sam u device manager (na kompjuteru) i u redu je... redovno je instaliran....



I drugo pitanje po kojim cnama se krecu card reader-i za SD card memorijske kartice? HVALA!
[ momsab @ 01.02.2007. 16:54 ] @
lepo, instaliras ActiveSync (verziju 3 ili 4), utaknes kabl u racunar, utaknes kabl u MPx200, ActiveSync ce prepoznati i ponuditi ti neke opcije eventualno
za vise info-a koristi pretragu, guglaj itd itd

sto se citaca kartica i kartica tice, vidi cene ovako, ima par sajtova sa cenama
[ superbaka @ 01.02.2007. 17:02 ] @
ako je kabl ispravan i instaliran ActiveSync, po spajanju telefona na kabl ce se odmah uspostaviti konekcija, osim ako nisi "ubio" procese wcescomm i rapimgr ili je kabl neispravan... ukoliko se sama ne uspostavi konekcija, nikako drugacije nece i ja ti savetujem da proveris kabl... kada se uspostavi, klikom na "explore" dobijas ikonu telefona i dalja manipulacija ide klasicno kao kod windows explorera, osim razlike sto ne mozes da otvras fajlove sa telefona vec moras da ih iskopiras na PC pa onda otvoris...
[ davidkovacs2 @ 04.02.2007. 01:00 ] @
Ahaaaa! Pa to nisam znam da i na PC-u treba da bude instaliran ActiveSync! HVALA Narode! :)
[ momsab @ 04.02.2007. 01:35 ] @
ActiveSync, zajedno sa M$ OfficeOutlook-om, dolazi na CD koji se dobija uz MPx200
[ jota @ 05.02.2007. 01:42 ] @
SD card reader
imam ja, ako ti je jos potreban
064/612-43-70