[ raskomf @ 01.02.2007. 15:18 ] @
Potreban mi je program za uređivanje HTML stranica koji bi zauzimao malo radne memorije, Dakle, ne treba mi napredan program tipa Dreamweaver, već jednostavni kojim bi mogao da unosim podatke u tabele iz Fajrfoksa. (upravo zato jednostavan, jer kada otvorim mnogo jezičaka u njemu, s mojom malom memorijom računar uspori)
Unapred se svima zahvaljujem na odgovorima.
[ the_Zak @ 27.02.2007. 05:14 ] @
1st Page 2000 Vrlo jednostavan, i jako brz. Upravo zato ga i ja koristim svo vrijeme.

Ako neuspjes da ga nadjes, javi se na privat pa cu ti ga poslati na mail.
[ raskomf @ 01.03.2007. 14:41 ] @
Hvala na odgovoru! Ja sam pronašao ovaj sajt, ali tu su dve verzije, na koju si ti mislio?
[ the_Zak @ 02.03.2007. 04:40 ] @
1st Page 2000, naravno. Vec sam pomenuo u prvoj poruci.

Pozdrav!
[ raskomf @ 18.03.2007. 13:02 ] @
Skinuh ovaj program i pipe mi da zauzima manje memorije od Dreamweaver-a, ali imam jedan problem s njim pa rekoh da vidim da li i ti imaš takav. Problem je u snimanju dokumenta. Po navici kada nešto uradim pritisnem ctrl+s. Međutim ovaj program to ne snimi, jedino snimi ako to nisam pritisnuo a kada izlazim iz programa pritisnem da snimim. Isto ako se zajebem pa pritisnem ctrl+s, pa ugasim program i opet ga pokrenem i uradim opet one izmene, tada ni na izlazu ne mogu da ga snimim. Uopšte mi nije jasno zbog čega je to.
[ the_Zak @ 31.03.2007. 21:58 ] @
Da ti iskreno kazem, nisam imao takvih problema kod njega.
Sa snimanjem mi je sve lijepo islo.

Probaj da obrises program, ocistis registry sa ccleaner-om, pa opet instaliraj. Mozda rijesi problem.

[Ovu poruku je menjao the_Zak dana 04.04.2007. u 00:40 GMT+1]