[ vtomic85 @ 02.02.2007. 20:36 ] @
Kada u Wordu (MS Word 2002 SP3, kako piše u Help - About) ubacujem neke matematičke izraze pomoću Equation Editora, sve je ok dok ih kucam. Sve se normalno prikazuje. Međutim, kad se vratim iz Editora u "normalan" mod rada, umesto onoga što sam napisao mi se pojavljuju neke kuke i kvake... Kada 2x kliknem na taj objekat, tj. kada opet uđem u Equation Editor, opet se sve normalno prikazuje. Pokušao sam sa reinstalacijom Worda, čak i kompletnog Office-a, ali problem je ostao i dalje... Šta može da bude u pitanju?
Evo kako izgleda to što mi se pojavljuje kad se vratim u normalan režim...
[att_img]
[ milanst18 @ 02.02.2007. 21:22 ] @
Nisam siguran šta je problem mada mislim da treba ponovo da se instali font "symbol" pretpostavljam da tu postoji problem.
Jesi ranije koristio ovu instalaciju i kako je radila?
Možda da probaš sa drugom instalacijom WORD-a.
[ Ivek33 @ 02.02.2007. 21:58 ] @
Citat:
vtomic85:Pokušao sam sa reinstalacijom Worda, čak i kompletnog Office-a, ali problem je ostao i dalje...

Možda je problem sa fontovima u Windowsima. Ili instaliraj MSOFFICE 2003 ako možeš, ili napravi update 2002-ke
BTW: pogledaj Style u Equation Editoru
[ vtomic85 @ 02.02.2007. 22:08 ] @
Išao sam na Style - Define i promenio sam sve fontove na Times New Roman (na par mesta je bilo Symbol). Sad se sve vidi ok. Hvala na savetima.
[ NICS @ 16.03.2007. 07:23 ] @
Nemojte me zasmejavati Word i Equation editor i jos imate problema. Stvarno jako cudno ubacite kolor sluku (4 boje) ito probajte da isprintate za stampu. Kad to uspete javite se ma private messages.