[ Dark Side @ 14.06.2003. 14:01 ] @
udruzenje vec deluje, telefonski racuni su lepsi a rok za placanje je skracen za pet dana
[ nemesis @ 14.06.2003. 14:27 ] @
:)
pa ono ... ;) .. rade bre ljudi ...
uskoro ce bude placanje unapred :) ...
pa limitiranje impulsa ;)
pa puninovi namotaju na svakom broju :)
pa interventuni vodovi shto apse net korisnike .. a
a sve to u skolupu sablje it.d. :)
[ L I L I T @ 14.06.2003. 17:35 ] @
yeah
fancy računi ...
ja se ponadala jadna da je neko obaveštenje o novom broju i slično ...
a kad ono ... koska :(
[ Goran Rakić @ 14.06.2003. 17:49 ] @
a ja brže bolje okrenuo drugu stranu, mislio počeli kao Hrvatski Telekom da dostavljaju listu poziva, kad ono...
[ Nemanja Jakovljevic @ 16.06.2003. 22:30 ] @
Blago tebi ako tebi listing moze da stane na onoliko papirce:)))
Inace izgled i sadrzaj racuna je mogao josh davno da se vidi na sajtu telekoma, bilo kao javno obavestenje:) Ja kad sam uzimao listing samo za medjugradske pozive to je bilo nekih 10 stranica A4 formata
[ broker @ 17.06.2003. 12:27 ] @
Ovi novi racuni su bas osvezenje. Resili su jedan broj ranijih primedbi. Interensanot je da sada postoji mogucnost da, ako imas vise telefonskih brojeva za sve njih dobijes jedan lepo slozen racun.

Meni se ovo cini kao napredak.

[ fangio @ 17.06.2003. 19:28 ] @
kad pomenuste liste .. kod mene u posti nemaju papir na cemu da odstampaju .. pa kad sam im trazio listu, rekli mi donesi flopy da ti snimimo
[ broker @ 18.06.2003. 13:18 ] @
To ti je mnogo dobro za floppy. Ovde zvanicno info u tom obliku ne mozes da dobijes. A mnogo znaci jer mozes da ga sameljes kroz neki softver i izanaliziras bas kako treba.
[ tOwk @ 18.06.2003. 14:42 ] @
broker, ništa što jedan OCR ne može da popravi ;-)
[ broker @ 19.06.2003. 14:13 ] @
Za svaki problem postoji resenje. Pitanje je da li se isplati primenjivati svako resenje. Nepopravljivi optimisti su skloni da se ne pitaju dali se nesto isplati :)
[ YEEHAW @ 20.07.2003. 19:36 ] @
Hoće li biti još nešto konkretno? Dosta je bilo spavanja!

[ ABSoftNet @ 21.07.2003. 00:40 ] @
broker,

Na žalost, ako imaš više brojeva na različitim lokacijama, dobijaš različite račune, bez obzira što glase na isto ime. Inače, da li ste primetili da u donjem delu, onom koji najviše liči na stari račun više nema broja telefona na koji glasi račun, već samo ime... što znači da oni koji dobijaju više računa, mora da pamte ili da čuvaju i gornji deo da bi znali koliko su i kada šta platili.
Meni se lično sve ono ne sviđa. Koverta... veći papir... sve to znači da ih ti računi koštaju mnogo više. Sada čak nema ni stimulacije za poštare koji u nekom roku (ne sećam se kom) naplate određeni procenat računa, jer sada poštar više ne naplaćuje račun, već stiže kao i sva ostala pošta.
[ Gill_Bates @ 17.08.2003. 04:15 ] @
Ukidanje telefonske pretplate

Nakon tri stručna sastanka i dva sata rasprave Ustavni je sud sa osam glasova za i pet protiv ukinuo odredbu pravilnika o telekomunikacijskim uslugama koja regulira telefonsku pretplatu! Odluka će stupiti na snagu 31. listopada ove godine. Do tada Vlada i zakonodavac imaju vremena da na drugi način reguliraju plaćanje telefona.

Dugogodišnja nastojanja Društva Potrošač kojima su htjeli prekinuti monopolističku praksu HT-a na štetu građana jučer su se ispunila, kažu u Društvu. "Samo na temelju pretplate HT je zarađivao 1,038.600.000 kuna godišnje! Na ime PDV-a država je od toga dobivala 274,190.400 kuna. Izračunali smo to na temelju HT-ova podatka kako imaju 1,731.000 pretplatnika u Hrvatskoj. Plaćanje pretplate zapravo je plaćanje za ništa!", kazao je predsjednik Saveza udruga "Potrošač" Ilija Rkman.(A.R.)

ponedjeljak, 7. 7. 2003.


http://www.crogsm.com/index.php?ID=&page=4

BTW Moglo bi naše udruženje za promenu, da radi nešto
[ S a l e @ 05.09.2003. 05:15 ] @
Tresla se gora...