[ glupi @ 03.09.2001. 23:30 ] @
Moze mi neko rec di mogu skinut Partition Magic??? Vidio sam da se nesto dolje spominjao ali nisam nasao adresu!!!
[ Darko Prelic @ 04.09.2001. 00:16 ] @
Here u go:

http://darx.ventura.vu/darko/pqmagic.zip
[ glupi @ 04.09.2001. 22:27 ] @
E puno fala ali nesto mi nije jasno. Kada smanjim prvu particiju (koja je ujedno i jedina) sa 29 gb na 17 gb tako da mi ostane oko 12 gb slobodnog i kada idem napraviti novu particiju sve je u redu. Ali kada idem sniminti (applayat postavke) javlja mi razlicite greske!!! Inace particiju sam napravio kao fat32.. Probo sam i na linux2ex ili slicno posto na tu particiju namjeravam snimiti linux?? I isto mi javlja gresku nemogu napravit nikakvu particiju a da mi ne javi gresku????? u cemu sam pogrijesio??? uzasnut sam!!!
Unaprijed hvala!!!!!
[ Deepforest @ 05.09.2001. 19:19 ] @
Vjeruj mi ne zelis skidati PM sa interneta posto demo ima samo 30mb
bolje ti je da ga kupis kod nekog piratomana!!
[ glupi @ 05.09.2001. 22:14 ] @
E ako nisi shvatio skinuo sam ga!! Ima samo 1 mb!!
Ali nitko nije odgovorio na pitanje o problemima sa partition magicom!!!!!!

unaprijed thx!!!
[ drdrksa @ 20.07.2002. 22:16 ] @
To ti je sigurno neka skracena ili demo verzija koja nema sve ukljucene opcije. PM zauzima tacno 39.85 MB pa ti vidi .....
[ Miroslav Cvejić @ 23.07.2002. 00:52 ] @
Postoji verzija od 1.x MB. Staje na jedan flopi. Lepo se butuje sa istog pa se maklja sa hardom. Mada ne ume da formatira u NTFS. Win200 i XP prijave da je loša verzija NTFSa pa formatiraju ponovo. Sva sreća XP ima opciju Quick format jer ume da traje kao letnje popodne. ;)
[ jc denton @ 23.07.2002. 03:32 ] @
Moj je predlog da potrazite BootIt Direct, koji je boot manager a usput dobijete i jedno fino programce za particioniranje - Pdisk. Skoro svi formati particija su podrzani (za koje ja znam) a ima i opcije za shrink itd.

poz.
[ Deep|Blue @ 29.07.2002. 02:28 ] @
Citat:
glupi:
E puno fala ali nesto mi nije jasno. Kada smanjim prvu particiju (koja je ujedno i jedina) sa 29 gb na 17 gb tako da mi ostane oko 12 gb slobodnog i kada idem napraviti novu particiju sve je u redu. Ali kada idem sniminti (applayat postavke) javlja mi razlicite greske!!! Inace particiju sam napravio kao fat32.. Probo sam i na linux2ex ili slicno posto na tu particiju namjeravam snimiti linux?? I isto mi javlja gresku nemogu napravit nikakvu particiju a da mi ne javi gresku????? u cemu sam pogrijesio??? uzasnut sam!!!
Unaprijed hvala!!!!!


Pa valjda ti linux sam, pri instalaciji, pravi svoju particiju ???
[ vlada13 @ 29.07.2002. 22:48 ] @
STRASHAN FAZON!!!!
AKo imash dosta RAM-a (128-xxxx) ovo je najbolji nachin za WIn<->Linux na jednom kompu:
SKini VMWARE ( www.vmware.com) programchicj sa net-a i obavezno nadji serial number. OBAVENO vidi koja verzija programa podrzava LIn koji hocjesh da instalirash (3.0 podrzava RED het 7.2)
Dotichni program pravi virtual mashinu u WIn-u
Ja sam iz WIN-a preko njega instalirao LINUX i radi perfektno. Kada hocjesh da brishesh LIN samo obrishesh direktorijum gde je napravio virtual disk i sve si skinuo bez gomila particija i gluposti oko instaliranja WIN<-> LINUX kombinacije.
Ako ti neshto nije jasno javi mi se na ICQ