[ incredibl @ 05.02.2007. 15:55 ] @

U cilju svoje sigurnosti i sakrivanja ip adrese na chatu vidim da se osobama koje imaju psybn na nekom shellu nevidi ip pa me zanima da li jednostavno mogu da postavim psybnc na svoju mashinu i da se konektujem preko njega i dali ce mi se onda videti ip poshto sam konektovan sa svoje mashine znachi netreba mi shell na nekoj mashini vec dali to mogu nekako odraditi sa svoje i da netrebaju mi saveti tipa proxy pokushavao vec al opet se vidim sa komandom /dns nebitno da li mi treba linux namashini ili josh bolje ako to mogu da odradim sa nekim win psybnc-om

Hvala unapred svima koji mi mogu odgovoriti u vezi pitanja
[ bloker @ 06.02.2007. 20:31 ] @
Provajderi koji nude bnc-ove imaju kupljene IP adrese.. i sad mogu za tu svaku IP adresu da vezu neki vhost..
I sad kad bi ti instalirao psybnc na svoj komp vidjela bi se i dalje tvoja IP adresa kao sto se vidi kada ides normalno..
Tako da na tim irc serverima da ti se sakrije ili promeni IP mozes da: uzmes neki proxy, uzmes neki bnc sa ili bez vhosta, pitas admina servera da ti da spoof..
[ fade @ 08.02.2007. 20:26 ] @
ili koristis socks5 proksije da bi sakrio svoj ip... google sve zna.
[ zekale @ 18.03.2007. 10:09 ] @
Najbolje ti je da nadjesh neki shell ... mozhesh da platish a mozhesh da molish admina da ti jedan free shell zato shto si "siromashan i nemozhesh da priushtish shell"... A shto se tiche psyBNC-a na svom kompu.. JA sam nekoliko puta pokushavao i radilo je besprekorno .. naravno .. videla mi se IP adresa bilo koj program da sam pokushavao. Moj drug je isto pokushao sa bnc-a od svog kompa.. i posle 3 meseca upaljenog kompa... otisho mu je procesor .. Tako da ti je bolje da ne rizikujesh nego da lepo nadjesh shell (plati pa klati :)) ) ..
[ Napushenko @ 12.06.2007. 02:06 ] @
Sigurno mu je procesor bio previse slab.;)