[ antoan @ 15.06.2003. 23:20 ] @

Treba mi animacija kocka koja rotira a koja na svojim plohama ima text ili neki crtež. Da li neko zna ima li koja gotova Java Skripta na internetu.
[ weB_KiLeR @ 16.06.2003. 00:42 ] @
Ushh scrpitu neces naci mozes naci applet mozda a to uzmes lepo google.com pa trazis rotating cube applet...
I ne kontam zasto lepo ne stave na ovaj Java forum da ovo nema veze sa JS-om...
[ leka @ 16.06.2003. 03:30 ] @
weB, ovo sto coveku trea nema veze sa JavaScript-om :)
Coveku treba pravi 3D java applet i zeli da na stranice kocke "nalepi" neku bitmapu (ili bitmape)... Nazalost, takva primena JAVE meni nije interesantna, jedino sto znam je da sam vidjao takve applet-e, sto znaci da je moguce nekako to odraditi.
Medjutim momak ima problema sa terminologijom i ocigledno ne zna razliku izmedju JAVE i JavaScript-a, ili ja gresim, sto takodje nije iskljuceno...
[ NLO @ 16.06.2003. 06:47 ] @
http://www.anfyteam.com/
[ weB_KiLeR @ 16.06.2003. 13:18 ] @
Citat:
leka:
weB, ovo sto coveku trea nema veze sa JavaScript-om :)
Coveku treba pravi 3D java applet i zeli da na stranice kocke "nalepi" neku bitmapu (ili bitmape)... Nazalost, takva primena JAVE meni nije interesantna, jedino sto znam je da sam vidjao takve applet-e, sto znaci da je moguce nekako to odraditi.
Medjutim momak ima problema sa terminologijom i ocigledno ne zna razliku izmedju JAVE i JavaScript-a, ili ja gresim, sto takodje nije iskljuceno...


Pa znam ja da nema veze sa java scriptom znam da mu treba java applet ja sam pravio svojevremeno ta sranja preko onog GL4Java tako te kocke i ta sranja samo to koci u p.m...
I stavite vise da ovaj forum nema veze sa Java SCriptom...