[ donbozone @ 09.02.2007. 10:32 ] @
Prvo da zamolim nadlezne da mi ne brisu temu, posto nije bilo reci o tome kako da iliegalno registrujem program, vec kako da izbrisem bubice koje mi je ostavila njegova trial verzija. Dakle, mislim da su sada stvari malo jasnije, program (MSN content plus) je deinstaliran i ne zelim ga, ali mi jos uvek izbacuje ono glupavo obavestenje da imam trial verziju i da moram da pazarim. U task manager-u ne mogu nikako da isklucim dva procesa koji realizuju ovo obavestenje, pa me interesuje ima li leka, da se to nekako skloni.

[Ovu poruku je menjao donbozone dana 09.02.2007. u 12:39 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao donbozone dana 09.02.2007. u 15:30 GMT+1]
[ Slobodan Trebovac @ 09.02.2007. 10:37 ] @
Pokreni racunar u Safe Mode-u i obrisi ova dva fajla: msnlogs.exe i msnlogm.exe koji se nalaze u Windows folderu.
[ donbozone @ 09.02.2007. 11:21 ] @
Evo uradih to, ali ne mogu ocima da verujem, oba fajla su ziva. Ovo je neunistivo.
[ Slobodan Trebovac @ 09.02.2007. 12:06 ] @
Uradi to opet iz Safe Mode-a, ali iz komandne linije. Znaci, udjes u Safe Mode, Start - Run, ukucas cmd, Enter, tu ih nadji i obrisi.
[ donbozone @ 09.02.2007. 13:37 ] @
Ajde zivota ti, ako moze malo detaljnije ova procedura, jer kad sam usao u safe mod, start, run, cmd, otvorio mi se prozor u kojem nisam znao sta da radim.
[ Slobodan Trebovac @ 09.02.2007. 18:55 ] @
Pa u komandnoj liniji udji u Windows folder i pomocu komandi
Code:
del msnlogs.exe
i
Code:
del msnlogm.exe
obrisi ova dva fajla. Naravno, poslije svake komande pritisni Enter. Nema sanse da ostanu. ;)
[ donbozone @ 09.02.2007. 19:16 ] @
E, hvala sto si se potrudio, ali resenje je bilo krajnje jednostavno. Samo sam u task manager-u isao na "end proces tree", umesto "end proces", pa sam sasekao sve procese koji su koristili msnlogm.exe i msnlogs.exe. Posle toga sam ih bez problema obrisao u C/ Windows, a ja ko budala, prevrnuo nebo i zemlju, a bogami i registar da nadjem gde su pustili koren. Pozz za RS.