[ netkonesto @ 09.02.2007. 13:42 ] @
Evo javlja mi hoster da nemogu pristupiti siteu jer je u tijeku DDOS napad na njihove servere.
Jel postoji kakav nacin da provjerim dal oni mene muljaju ili je stvarno istina.
Pingao sam svoj site par puta i stalno bi dobivao lude rezultate
Normalan ping je oko 140 ,a sada kada pingam dobijem ping 3889,a 50 % posto paketa se izgubi.

hvala!
[ Tyler Durden @ 09.02.2007. 14:14 ] @
Možda neko zna bolje ali ne pada mi na pamet nijedan način na koji bi ti to mogao provjeriti ako nemaš pristup mašini u vidu nekog shell naloga.
Ping svakako potkrepljuje njihovu priču mada to ne mora obavezno da znači kako je DOS u pitanju...
Tako da, moraćeš da im vjeruješ na riječ ;)
[ netkonesto @ 09.02.2007. 14:25 ] @
Citat:
Tyler Durden: Možda neko zna bolje ali ne pada mi na pamet nijedan način na koji bi ti to mogao provjeriti ako nemaš pristup mašini u vidu nekog shell naloga.
Ping svakako potkrepljuje njihovu priču mada to ne mora obavezno da znači kako je DOS u pitanju...
Tako da, moraćeš da im vjeruješ na riječ ;)


hehe,hvala na odgovoru... Upravo mi je sada proradilo da je napad poceo u isto vrijeme i jučer,sigurno se neki script kidie zagriao ..upravo gledam ping,jedan trenutak normalan,drugi trenutak 100 % loss
[ netkonesto @ 10.02.2007. 17:03 ] @
i već treći dan za redom moj hosting ne valja!
svako malo site je offline. Recimo da sam malo više iritiran sa ovim .
Nemam bas iskustva,al zar ne bi hosting u tri dana trebao moci rijesiti taj problem ?