[ SBG @ 10.02.2007. 19:49 ] @
Pozdrav,

Koristim ovu priliku da predstavim prvu igru koju sam licno kreirao. U pitanju je FPS ostvarenje, sto se moze zakljuciti na osnovu screenshot-ova. Inace igra je radjena u FPS Creator-u, sto ce neki od vas sigurno primetiti. Naziv igre je "Quest".

Zeleo bih da cujem misljenja auditorijuma Elitesecurity-a, i savete za buduci razvoj igara..

:::Screenshots:::







[ Mitrović Srđan @ 10.02.2007. 20:11 ] @
Vazno je naciniti prve korake. Uz pomoc FPS creatora mozes
da steknes sliku samo o delu proizvodnog procesa jedne igre.
To je prosta d&d aplikacija koja se koristi sa lakocom.
Licno sam je probao prosle godine i ne moze se napraviti
naravno nista fantasticno , ali definitivno razvija mastu ;-)
[ TGCVugi @ 10.02.2007. 20:17 ] @
Citat:
Pozdrav,

Koristim ovu priliku da predstavim prvu igru koju sam licno kreirao. U pitanju je FPS ostvarenje, sto se moze zakljuciti na osnovu screenshot-ova. Inace igra je radjena u FPS Creator-u, sto ce neki od vas sigurno primetiti. Naziv igre je "Quest".

Zeleo bih da cujem misljenja auditorijuma Elitesecurity-a, i savete za buduci razvoj igara..


Evo da ti dam savjet za pocetak, ne pretjeruj, ovo sta trazis od auditorijuma da ti kaze sta misli o tome je smesno, stavit cete na bisere,,
lepo je ovo uradeno ali trebas da malo vidis sta ostali rade i ne traze od nekog da im pogleda, nego od svih,
..dalje, po cemu si ti zakljucio da se neko iz auditorijuma razume u igre i da ga to uopce interesuje??
zadnje... moja preporuka da se uhvatis sa nekim "ozbiljnim" programom, ovo je ok i dosta ih ne moze to napravit ali ipak to je za nesto ozbilniji development nedovoljno,, naravno,, pomoci ce ti
[ SBG @ 11.02.2007. 10:25 ] @
Evo jos nekoliko screenshot-ova >









@ blood & TGCVugi:

Hvala za savete.
[ TGCVugi @ 11.02.2007. 10:58 ] @
Ako ti je prva, odicno, i cestitam na trudu,, a kolko si je radio??
[ SBG @ 11.02.2007. 11:42 ] @
Nesto manje od dve nedelje, ipak je FPS jednostavan program. Mada mi je bilo potrebno nekih mesec dana da savladam program..
[ TGCVugi @ 11.02.2007. 12:05 ] @
Odlicno, iznenaden sam, neki ne dovrse do kraja zivota , ,sada malo citaj forum o izradi igara, pa sam odluci kako ces dalje,,
[ SBG @ 11.02.2007. 16:33 ] @
Evo jos par screenshot-ova >







[ Kelerman @ 13.02.2007. 19:18 ] @
Kad ce moci da se proba???
[ SBG @ 19.02.2007. 12:39 ] @
Igra se moze skinuti ovde:

http://www.megaupload.com/?d=NX127E6K

http://www.yousendit.com/download/cEd1WUhtRStiV3g1VEE9PQ

Inace, takmicenje je zavrseno i imamo pobednika!

http://www.sickbastardgames.com/winners.html

Pozdrav
[ TGCVugi @ 19.02.2007. 13:00 ] @
Eh ne znam, imam osjecaj da nesto ne valja,, ili sam mozda propustio,,,, lepo te molim da stavis password od arhive
[ SBG @ 20.02.2007. 17:33 ] @
U kom smislu ne valja?

Evo password-a: W3sV5vT8tR3uD7o

Nalazi se na samom sajtu.

Pozdrav
[ TGCVugi @ 20.02.2007. 20:12 ] @
Ma sve ok, ne valja u smislu da nisam video password, sad cu ja da vidim igru
[ MirzaSila @ 27.02.2007. 10:42 ] @
Igra mi javlja gresku kod pokretanja
[ SBG @ 04.03.2007. 10:45 ] @
Citat:
MirzaSila: Igra mi javlja gresku kod pokretanja


Moguce je zbog nedostatka nekih .dll fajlova. Mada prvi put da se ovako nesto javlja. Videcu u cemu je problem, testiracu igru na jos nekoliko kompjutera.

Pozdrav