[ Yosemite Sam @ 11.02.2007. 00:55 ] @
Sto vise citam postove o proxiju, sve mi je gore! Nikako da shvatim o cemu se tu radi ... tj, ukapirao sam otprilike sta je proxy, ali kako da se ja povezem, sta mi sve treba, kakva je procedura .... ovdje je toliko odgovora, da sad jos manje znam nego prije par sati kada sam poceo da trazim ... ...

Zato, da ipak postavim pitanja, trivijalna, ali se nadam da ce neko od vas imati ZIVACA da mi pojasni stvari, i to kao djetetu od 5 godina ... ...

Na internet izlazim preko adsl-a, 512 kb/s brzina, internetcg provajder.
Mogu li i kako da podesim racunar da koristim proxy, sta mi sve treba, kakva je procedura, .. ...

HVALA.
[ time @ 11.02.2007. 12:16 ] @
za sta ti treba proxy?
[ Yosemite Sam @ 12.02.2007. 20:00 ] @
Downloadi raznih aplikacija itd ... ...
[ snikica @ 02.03.2007. 22:49 ] @
Koristi pretragu...
[ Milos Dedijer @ 04.03.2007. 18:00 ] @
moras da budes konkretniji kad kazes za sta ti treba proxy... Npr. za cis browsing ti treba samo http proxy na portu 80, za chat ti treba IRC proxy, e vec za download malo je prica komplikovanija moras da nam kazes preko cega skidas jer ako ga direktno svlacis(bez download programa) onda se verovatno ostvaruje server2client direktna veza izmedju servera sa kog skidas i tebe.
[ tordajav @ 12.03.2007. 01:35 ] @
Nadam se da mi necete zameriti ako se nadovezem na temu...
Meni konkretno treba proxy za skidanje pesama sa sajta; sajt dozvoljava 10 pesama na dan, ali kontam da ako se ponovo registrujem (kao sto vec jesam) sa novim korisnickim imenom i password-om, obrisem cookies, rekonektujem, promenim PROXY... mozda uspem sa nastavim skidanje bez cekanja 24 sata. Meni evo za to treba proxy.
Pokusao sam sa "Proxy Switcher" koji ucita Proxy List-u koju sam skinuo ali meni su svi proxy-ji mrtvi??? Procitao sam TOP i posetio par sajtova, probao sa Anonimus Proxy ali nije uspelo!
Moze li mi neko pomoci kakav meni proxy treba?
[ tmhwk @ 21.03.2007. 20:38 ] @
Da nisi možda pomislio da su blokirali proxy na tom sajtu?

Što se tiče teme, mogao bi jednostavno da nabaviš neki program i dobru listu i program obavi sve sam!

A možeš da podesiš i preko svog browsera, i opcijama imaš proxy. Koristi help u browseru...
[ tordajav @ 21.03.2007. 23:50 ] @
Nemam pojma da li su mi blokirali proxy na tom sajtu uglavnom to je njihova politika, 10 pesama dnevno.
Znam da mogu i u brovseru da manuelno unesem proxy ali mi treba dobar, u stvari proxy koji sigurno radi, jer ja koji god sam nasao i probao da ucitam bilo koju stranicu, nisam mogao jer je proxy bio mrtav.
Mozes li preporuciti nesto, program ili mesto gde naci proxy, bilo kakav, ali proveren da radi!?