[ Conica @ 18.06.2003. 17:32 ] @
Postovanje

Nisam sigurna da li sam na dobrom mestu postavila temu, tako da eto pitam vas:
U Windows Commander-u imam postavljene ftp pristupe raznim serverima. Username i password za jedan server treba da posaljem bratu, ali osim postavljene konecije nemam te informacije. Pitanje je u kom fajlu wincmd cuva te podatke, pa da mu ga posaljem i da bi ga uspesno instalirao???

Da li mogu jednostavno da mu zipujem instalirani wincmd (iz prog.files-a)? Da li ce imati postavljene konekcije? Ovo pitam zato sto imam jednu stariju verziju koja je radila i na taj nacin (bez instalacije, samo pokretanjem exe fajla)

Hvala
Conica
[ v0xel @ 18.06.2003. 17:38 ] @
Trebalo bi da možeš da mu pošalješ samo .ini fajl iz /windows direktorijuma, ali ne mogu to sa sigurnošću da tvrdim, pošto sam prestao da koristim windows....
[ Conica @ 18.06.2003. 17:39 ] @
Linux rulez? :O)))))))

a sta cu kad sam zensko :O))

hvala jako puno
[ Shadowed @ 18.06.2003. 17:42 ] @
Postoji vise mogucnosti gde je smesten fajl u kome se cuvaju podesavanja a zavisi od odabrane opcije pri instalaciji. Obicno se nalazi u Documents and Settings\username (gde je username neki konkretn username) ili u Windows (ili WinNT) folderu. U svakom slucaju ako nije ni u jednom od ovih porazi ga.

Naravno, ti sad ocakujes da ti jos i kazem ime tog fajla, zar ne?
Fajl u kome su podesavanja WinCmd-a je wincmd.ini a podesavanja za FTP konekcije je wcx_ftp.ini
[ Conica @ 18.06.2003. 17:44 ] @
e pa momci..hvala
nasla sam ga :O)