[ Conica @ 19.06.2003. 04:48 ] @
Postovanje svima

Pre nedelju dana dobila sam "posao" da Flash site sa adrese www.perfecta-fenster.de prevedem u HTML verziju (ne zelite da znate kakvo je to mucenje - ima oko 100 strana). No sajt je odradjen, medjutim klijent se zalio da mu meniji nisu apsolutno identicni kao na Flash verziji (bah...). Ono sto je uradjeno jeste slide-in meni. Da li postoji ikakav nacin da ga znate da se postigne efekat roletnice (ili bar neka ideja) koji se pojavljuje na meniju 1 (Produkte)? Za ostale menije necu ni da pitam, posto sam gotovo sigurna da se ne moze postici.

Unapred hvala
Conica
[ bluesman @ 19.06.2003. 13:27 ] @
Mislim da je lakse postici "ostale" efekte nego tu roletnicu. Nije problem slide, nego ona rotacija po x osi sa perspektivom. Ako to moze u DHTML licno bih voleo prvi da saznam :-)
[ mikis @ 21.06.2003. 03:33 ] @
Teško, osim možda animiranim GIF-om. A zašto ne ostaviš samo taj meni u Flešu, eventualno sa opcijom da se korisnicima koji nemaju Fleš prikazuje neki običan meni?
[ Ivan Stanojevic @ 21.06.2003. 12:12 ] @
mozda bi bilo lakse da ih ubedis da im html verzija ne treba :)
[ Conica @ 23.06.2003. 00:01 ] @
dakle....
ostavila sam slide in menu (jeftina verzija roletne :O)) i javila da ne moze.
Naravno ponudila sam i taj menu bude u flashu, ali sam takodje obrazlozila da nema svrhe raditi html sajt u tom slucaju (mislim...sajt je namenjen onima koji nemaju i/ili ne zele da gledaju flash).

"Apsolutno identicne" efekte bih prepustila nekom madjionicaru koji ima strasno puno slobodnog vremena... :O)

Hvala Vam momci na konstruktivnim komentarima :O)

Pozdrav
Conica
[ MrYoo @ 23.06.2003. 01:55 ] @

One roletnice mogu da se urade u javi mislim da sam video jednu takvu na internet.com i naravno da je free.