[ flylord @ 14.02.2007. 23:24 ] @
moj dragi &%&^(&^ server provajder zvani theplanet, oce da da mi promene IP adrese a ja imam gomilu yu domena. Da li znate da li postoji ikakva teoretska sansa, da mi nic.yu svim domenima promeni IP adrese mojim DNS serverima. I zasto uopste NIC trazi IP adrese od DNS-ova?? :(
[ djdejan @ 14.02.2007. 23:52 ] @
Mozda (bilo bi dobro da je tako) nic najpre proverava simbolicke adrese, a ako nisu dostupne, onda ide direkt na IP.
Trebalo bi to nekako isprobati.
[ kebic @ 15.02.2007. 00:00 ] @
Samo za svoj name server promeni Ip i sve ce ti raditi kako treba jer oni unose samo imena name servera a ne i Ip adresu.
Ovo znam provereno jer sam ih ja zvao i postavio isto pitanje.

Pozz
[ flylord @ 15.02.2007. 00:01 ] @
Jebem li ga. Poslao sam i mail Mirjani Tasic, ali jos nemam odgovor. Samo mi nije jasno sto od pocetka nisam koristio neke externe DNS-ove kao sto je mydomain i sl. Sad mogu samo da placem.

@kebic: pa to je i logicno. Samo sto traze IP adrese prilikom registracije domena, pa me to jako brine :(
thnx
[ kebic @ 15.02.2007. 00:09 ] @
Pa ako ja u pitanju ovaj domen www.guruserve.com a vidim da koristis svoje name servere samo je potrebno da preregistrujes te servere na druge Ip adrese i sve ce ti raditi.
Nemoj da te brine to sto traze Ip adrese pri registraciji jer su meni rekli da to nije problem.

Pozz