[ Kolins Balaban @ 19.02.2007. 15:54 ] @
Ne mogu nikako da se logujem na MSN. Imam tri adrese na hotmailu, i posljednjih dana sam se mogao logovati samo na jednu od njih. sad ne moze ni na tu. treba mi pola sata, dok se uspijem logovati. Dobijem prozor kao na slici, koju saljem uz poruku. Inace koristim MSN LIVE MESSENGER 8.0. To mi se nije prije desavalo, nego odjednom, a ne sjecam se, da sam ista dirao. Znaci mogao sam se konektovati sa jednom adresom nekih par dana, dok sa druge dvije ne mogu ima skoro mjesec dana. Uz MSN imam instaliran i Messenger Plus! 4.11.0.254. Je li se nekome ovako nesto desavalo? Instalirao sam i i verziju 8.1, ali isto se desava. :((((
[ ColdKeyboard @ 23.02.2007. 18:08 ] @
Hmmm, probaj da se ulogujes na www.hotmail.com ako ti tamo rade ta tri naloga onda
je definitivno do msn-a.

Probaj da skines sve addone (MSN Plus i sl. programe) i uradi uninstall MSN-a
pa skini zadnju verziju MSN-a sa sajta i instaliraj.

Ako ni to ne bude radilo javi nam da trazimo sta bi dalje moglo da bude.

Pozdrav,
Sale
[ Kolins Balaban @ 23.02.2007. 21:49 ] @
Ulazio sam bez problema na mail ;) problem sam rijesio, kad sam access point kojim se kacim prebacio iz WISP moda u CLIENT mod. sad sve radi kako treba. ne znam zasto je zezao u WISP modu :(
[ ColdKeyboard @ 27.02.2007. 00:56 ] @
Moguce da ti u WISP modu blokira MSN iz nekog razloga... ne znam tacno sta bi moglo da bude,
probaj da mozda u C:\WINDOWS\system32\drivers\etc fajl 'hosts' dodas

65.54.239.80 messenger.hotmail.com
65.54.239.80 dp.msnmessenger.akadns.net

To bi trebalo da napravi neki 'virtualni' host na tvom racunaru tako da kad MNS bude trazio
messenger.hotmail.com ice na tu Ip adresu... mozda ti pomogne mozda ne,
ako budes pokusavao javi da li radi.


Pozdrav,
Sale