[ johnnyR @ 20.02.2007. 10:08 ] @
Kao resenje za moj problem placanja preko interneta (vidi temu "Treba mi pomoc oko placanja!"), javlja mi se ova firma iz Novog Sada. Info Pano doo - http://www.infopano.com . Nude se da posreduju uz 5% provizije (pristojno, bez problema, bio sam spreman da dam i vise). Ali, problem: nigde nema nijednog imena, broja telefona, niceg. Samo broj racuna na koji treba da uplatim pare i da se nadam da nisu neki ljigavci koji ce da me izmuzu i ne jave se nikad vise.
Jel iko imao (il zna /cuo) bilo kakva iskustva sa ovim likovima? Ako jeste, molim postavite odgovor ovde
[ johnnyR @ 21.02.2007. 23:10 ] @
XaXaXaXa... Vidim, citaju se teme, 4 dana stoji, nema odgovora... U svakom slucaju, ja videh nema pomoci od vas ljudi, pa odoh do banke u uplatih na slepo... I nije prevara! Cisto da kazem, ako nekome zatreba isto... :D
[ crazy99% @ 23.02.2007. 06:15 ] @
Da, ljudi su eXtra !!!
[ bukovski @ 25.02.2007. 15:57 ] @
hmm novi korisnici i pohvale jer moze da potvrdi neko ovo od starijih korisnika sa malo vecim brojem postova ??? treba mi slicna usluga veoma brzo do mozda prekosutra...
[ DigitNBG @ 03.04.2007. 09:27 ] @
Evo i ja da dam svoja iskustva vezana za infopano - od pre 4 dana:
Uplaceno "na slepo" kao proba 3 meseca, skenirao i poslao im na mail uplatnicu sa propratnim mailom, popunio formular na njihovom sajtu.

Rezultat - u roku od 3 sata stigao mail sa podacima za rapidshare - radi vrhunski.

Oni se i dalje vode kao vlasnici naloga - verovatno dobijaju bonus pointe za to ali meni je svejedno - mala je lova za to sto se dobija

Definitivno preporuka

[ Forumi.co.yu @ 09.04.2007. 23:22 ] @
Ja sutra uplacujem 3 meseca rapidshare.com naloga preko njih pa cemo videti! ;)
[ milas @ 25.12.2007. 17:08 ] @
Ja sam uplatio pre dva dana kod njih, i nista nisam dobio! Izgleda da je prevara. Pre toga sam uplacivao u GlobalTrendu i radilo je, ali oni sada nemaju vise naloga (bar tako pise na sajtu).
[ Emil Ranc @ 25.12.2007. 17:23 ] @
Ne znam za infopano, ali većina tih reselera neće da ti uplate dok im ne legne novac. Ako si uplatio preko pošte, možda im još nije leglo. Najbolje je uplatiti u banci u kojoj im je račun, onda promenu na računu vide za max nekih pola sata.
[ rajco @ 25.12.2007. 19:09 ] @
Vec sam negde pisao moje iskustvo sa infopanoom, ali da ne trazim sad: ja sam im poslao slikane uplatnice i imao sam za par sati nalog na rapidu. Povrh svega greskom sam uplatio manju sumu i nisu pravili problem. Naravno da sam sutradan doplatio, cak i malo vise nego sto sam trebao:)
[ zl73 @ 06.07.2008. 17:06 ] @
Svaka im cast stvarno su korektni koristio sam njihove usluge nekoliko puta imam reci pohvale za njih
[ mmmilan @ 06.07.2008. 17:32 ] @
uplacivao sam preko njih jednom kredit za skajp, samo reci hvale.
koliko se secam racun im je u intesi, pa sam i ja tu uplatio i brzo je leglo.
[ angelos @ 13.09.2008. 19:41 ] @
Stvarno su profesionalni i azurni.
Na sajtu RS stoje kao preprodavci.
Uvek su zavrsavali u roku i nikad nisam imao problema kao sa onim Peder*m iz "moj nalog" iz Krusevca koji je zaj. ko zna koliko ljudi!
[ bandera76 @ 22.10.2008. 14:47 ] @
Moja iskustva sa Infopano su pozitivna , brzi, korektni, samo neka nastave tako :)
[ Yeovil @ 25.10.2008. 09:22 ] @
Nemam licno iskustva ali recimo drugar uplacuje Skajp preko njih, tako da... slobodno.