[ centaur79 @ 21.02.2007. 15:31 ] @
Sa programom freedvd sam skinuo puo zastitu ali i dalje ne mogu premotati trejler kojim dvd film pocinje.
Ne zelim da obrisem taj trejler vec samo da imam mogucnost kao i na samom filmu da mogu da ga premotam odnosno da kliknem 'na pred kraj' istog :)
Takodje imam jedan film (3-4 godine star-original) na kome uopste ne mogu ni u toku samog filma da 'motam' napred ili nazad.

Zna li neko malo vise o ovome ?

p.s. probao sam sa pgcedit da uklonim puo koji se odnosi na nemogucnost motanja i opet ne pomaze. Negde na nekom forumu sam procitao da mora da se ukloni puo za vob (zasebno od ovog za ifo)..
[ Shon3i @ 22.02.2007. 12:08 ] @
Nisam se bavio ovom tematikom ali takodje sam nacuo da brisanjem puo fajlova za odredjeni vob/ifo moze ovo da ukloni, sto te ne sprecava da probas. Ja imam Taxi film, gde je main movie ceo lockovan, tako da cu veceras da probam.
[ centaur79 @ 22.02.2007. 13:29 ] @
Mozda ovo sto nas zanima ne spada u PUO ?

Sa programom free dvd sam uklonio sve puo na dvd-u i opet nista ?
Takodje sam u pgcedit-u probao sa Filter PUOps and Enable Navigation Buttons ali opet nista

Napominjem da na tom istom dvd-u sam film ide normalno odnosno mogu ga 'motati' ali taj uvodni deo ne mogu

[ Cileinteractiv @ 23.02.2007. 23:48 ] @
Moguće je to uraditi ali suviše je posla umesto malo strpljenja pri reprodukciji. Reautoring klučna reč, koristi pretragu.
Neulazim u razloge ali baš me čudi da bi samo zbog toga radio reautoring.
[ Mister_rap @ 25.02.2007. 14:15 ] @
Reauthoring ce svakako rijesiti problem ali po mom licnom misljenju to nije ni malo isplativo
[ centaur79 @ 28.02.2007. 20:44 ] @
Citat:
Cileinteractiv: Moguće je to uraditi ali suviše je posla umesto malo strpljenja pri reprodukciji. Reautoring klučna reč, koristi pretragu.
Neulazim u razloge ali baš me čudi da bi samo zbog toga radio reautoring.


Ko je rekao da cu raditi reautoring ?

Disk sam vec snimio, ali me naravno interesuje kako to da resim jer postoje i neki filmovi koji se ne mogu 'motati'.

btw: to malo strpljenja je 56 sekundi :|

Ja se nadam da postoji i neki drugi nacin..
[ Cileinteractiv @ 02.03.2007. 23:45 ] @
Možda ti mogu pomoći DVD decrypter ili DVD Shrink. U IFO ili Edit modu sam biraš delove DVD-a koje želiš.
[ centaur79 @ 05.03.2007. 07:43 ] @
Citat:
Cileinteractiv: Možda ti mogu pomoći DVD decrypter ili DVD Shrink. U IFO ili Edit modu sam biraš delove DVD-a koje želiš.

Nije sporan deo koji zelim, vec da onaj koji se gleda moze da se 'mota'

Takvih filmova nema puno, ali ih ima.