[ NeXuS_SO @ 22.02.2007. 16:23 ] @
Kako napraviti dual sub kutiju za subwoofere (2 komada) od 8" svaki-nacrt ,dimenzije...itd?pozzdarav
[ Alex1 @ 22.02.2007. 18:08 ] @
Pitaj dečke na www.caraudio.ba
[ mercedesaklasa @ 26.04.2007. 14:27 ] @
Lepo odes u Tihos i kazes da ti iseku mediapan po dimenzijama(gepeka ili gde vec mislis da ga stavis )oni to urade onda odes u neku radnju za etison i uzmes neke boje od 5mm debljine onda odes u ITC u beograd i uzmes coskove za ivice i 2 ili 4 izduva ili jedan od 6 INCH
(Potrebni alati :Ubodna testera , Univerzalni lepak , Smirgla za ivice i marice ,)

A sto se tice seme Kazes mi koju su dimenzije zvucnika (Dubina ,sirina i precnik u CM) i ja ti dam velicinu kutije koja bih zadovoljavala te potrebe

Sve zavisi dali hoces Zatvorenu vakum kutiju ili bassreflex , ili samo brujanje?

Pozdrav Marko
[ Majstor Duja @ 28.04.2007. 15:46 ] @
Citat:
mercedesaklasa
A sto se tice seme Kazes mi koju su dimenzije zvucnika (Dubina ,sirina i precnik u CM) i ja ti dam velicinu kutije koja bih zadovoljavala te potrebe..
Sve zavisi dali hoces Zatvorenu vakum kutiju ili bassreflex , ili samo brujanje?


Nisam cuo za ovaj proracun...ja sam mislio da postoji samo onaj sa Thiele/Small parametrima?