[ heretik @ 23.02.2007. 16:45 ] @
Pozdrav!!!!
Pomagajte ljudi!!!

Promjenio sam default security kod na telefonu nokia 6233, i posto ga nisam koristio dugo vremena (nije mi ga nikad ni trazio sa sim karticom koju obicno koristim), ne mogu da ubodem koji je.

Probao sam vise puta po pet pokusaja. Nakon toga treba da se priceka oko 10,15 minuta da bi se ponovo probalo. Ali nisam siguran da postoji neogranicen broj mogucih pokusaja.

Zivim u francuskoj i ovdje deru za jednu najobicniju uslugu. Raspitao sam se i traze 69 eura!!!!

Kako da zaobidjem gulikoze?

Pozdrav svima.

[ heretik @ 24.02.2007. 15:33 ] @
Znaci nista bez masne naplate???
[ millko @ 24.02.2007. 23:57 ] @
napisi imei,verziju softa,nije to jabuka!ja nemam calc,vjerovatno je neko voljan da ti ponovo iskalkulise cod.poz
[ heretik @ 25.02.2007. 09:36 ] @
Pa napisacu, nema frke, samo nisam siguran vise da je to tako jednostavno s'obzirom da je u pitanju BB5 tip telefona. Ako neko ima rjesenje, neka kaze i postavicu sve moguce informacije koje stoje na mom raspolaganju.

Pozdrav
[ iveco1 @ 02.03.2007. 17:53 ] @
ajde ako nisi resio slucaj da se cujemo mailom il na msn
[ CapNEMO @ 01.01.2008. 23:14 ] @
Imam jedan slican problem.
Ukljucen mi je security code a zaboravio sam ga,tako da svaki put kad ukljucim tel on trazi taj cod posle PIN coda.Telefon je NOKIA 6080 probavao sam sa svim kalkulatorima i nista.
[ Cika_Vojislav @ 11.02.2008. 19:53 ] @
Pozdrav, ja imam problem sa nokia 6233, zamenuo sam karticu i sad ne mogu da udjem u memoriju telefona. Znaci trazi mi Security Code ali ja sto sam nasao ovo na stranicama nokia sajta ne odgovara ovome sto meni trazi. Ja mogu da kucam samo brojeve a nikako ne mogu tarabu ili zvezdicu... Ima li pomoci za ovo?