[ ex-Neznalac @ 24.02.2007. 20:33 ] @
Neznam zašto niko i ništa ne poduzima na ovom forumu kako bih se otvorila stalna tema Krekovanja i gostovanja aplikacija na drugo računalo.

Malo mi je čudno što svi u sebi ćutimo a javno ne govorimo o tome kako bih se sve stvari dovele u red što se tiče toga već svi nešto pokučavamo krišom i čim se otkrije jedna rječ krekovanja onda se tema briše sa foruma.

Mislim da je potrebno da se na ovom forumu Stavi oblast "Krekovanje i Zaštita istoga"

Zašto bih mi svi nešto krišom govorili o tome kada je to realnost i ako progovorimo na nekoj drugoj oblasti na forumu odma bih se ta tema obrisal,neki ljudi kao ja imaju potrebu da pronađu i nešto nauče o tim stvarima ali to nije moguće jer je kao fol zakonom zabranjeno.

Ali ja kao jedinka želim da pozovem sve one koje se bave ovim stvarima da se jave na moj privatni e-mail i ponudim im veoma dobru zaradu za takve poslove.

Ne želim da se oglašavam ali ja ne vidim smisao foruma bez loših i dobrih momak-a !

Eto svima pozdrav i želim puno sreće i rada !
[ nkrgovic @ 25.02.2007. 17:39 ] @
Citat:
Neznalac: Neznam zašto niko i ništa ne poduzima na ovom forumu kako bih se otvorila stalna tema Krekovanja i gostovanja aplikacija na drugo računalo.

Malo mi je čudno što svi u sebi ćutimo a javno ne govorimo o tome kako bih se sve stvari dovele u red što se tiče toga već svi nešto pokučavamo krišom i čim se otkrije jedna rječ krekovanja onda se tema briše sa foruma.

Mislim da je potrebno da se na ovom forumu Stavi oblast "Krekovanje i Zaštita istoga"

Zašto bih mi svi nešto krišom govorili o tome kada je to realnost i ako progovorimo na nekoj drugoj oblasti na forumu odma bih se ta tema obrisal,neki ljudi kao ja imaju potrebu da pronađu i nešto nauče o tim stvarima ali to nije moguće jer je kao fol zakonom zabranjeno.

Ali ja kao jedinka želim da pozovem sve one koje se bave ovim stvarima da se jave na moj privatni e-mail i ponudim im veoma dobru zaradu za takve poslove.

Ne želim da se oglašavam ali ja ne vidim smisao foruma bez loših i dobrih momak-a !

Eto svima pozdrav i želim puno sreće i rada !

Ima li sanse da neko ovo uopste pojasni? Sta znaci fraza "u sebi cutimo, a javno ne govorimo"? Sta je to "kao fol" zakonom zabranjeno? O kakvom ti krekovanju i "gostovanju aplikacija" govoris uopste? Sta je "gostovanje aplikacija"? Sta ta fraza znaci?

Ako ti kao jedinka zelis da te neko ozbiljno shvat, a kamoli da razmisli o poslu sa tobom, iskreno ti predlazem da napises svoj tekst tako da te ljudi mogu razumeti :), meni nista zivo nije jasno.
[ ex-Neznalac @ 25.02.2007. 19:14 ] @
Ovo se buraz piše samo kada imaš krizu,ali to mogu samo oni da shvate koji su imali vise puta krizu i znaju kako je to kada nešto ne ide.

pozdrav !