[ srdjanm3 @ 25.02.2007. 11:42 ] @
Ako moze mala pomoc oko ovoga. Imam nekoliko razlicitih account-a koje proveravam i sa kojih skidam postu. E sada, hteo bih da mi za svaki account posta stize u drugi folder kako ne bi bilo zabuna koji je ciji mail. U outlooku sam to bio napravio (mada se ne secam kako :)) a u thunderbirdu ne znam pa bih molio za pomoc.

Znaci ako imam 1,2,3,4,5 mail account-a koje proveravam hteo bih da mi posta od accounta 1 stize u novi folder 1, od 2 u 2 itd...

Naravno ako to moze, a pretpostavljam da moze samo sto meni ta opcija ocigledno prolazi pored ociju jer gledam vec pola sata i ne vidim. :)

Hvala vam unapred
[ Deda_Mraz @ 25.02.2007. 12:37 ] @
Nemam trenutno na ovom računaru instaliran Thunder. ali čini mi se da prilikom kreiranja drugog naloga da te program pita da li želiš da sve dolazne poruke budu u Lokal Inbox folderu, tu veriovatno treba kliknuti na NO i on valjda automatski pravi poseban inbox za taj nalog i tako koliko god naloga imaš.
[ srdjanm3 @ 26.02.2007. 06:00 ] @
Jeste. U pravu si. Moja je greska bila zato sto nisam imao vremena pa sam zurio da na brzinu napravim account-e i nisam citao sta me pita.

Hvala